Facebook Ailesi

Custom Search

10 Haziran 2016 Cuma

4 Temmuz 2016 Yeniay ve Burçlara Etkileri

Yengeç Burcu Yeniayı

4 Temmuz'da Yengeç burcunda meydana gelecek yeni ay başta estetik, sanatsal ve romantik başlıklar olmak üzere, her tür ilişki, işbirliği veya ikili etkileşimlerde uyumu yakalamamız ve ilişkilerimizi yenilememiz için fırsat tanıyacaktır.

4 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yeniayı ve Burçlara Etkileri

KOÇ
4 Temmuz'da oluşacak yeni ayın etkisiyle, önümüzdeki 10 gün içinde büyük yenilikler olabilir. Bu yenilikler sadece kendilerini değil, mevcut işbirliklerini, ailelerini ve yakın çevrelerini de olumlu yönde etkileyecek. Öte yandan yeni fırsatlar ve yeni ilişkilerin de yaşanması söz konusu.

BOĞA
Yeni ayla birlikte evinizde ya da işyerinizde konforunuzu artıracak ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapmayı isteyebilirsiniz. Hakkınız, çünkü siz iç huzuru herkesten çok önemsiyorsunuz.

İKİZLER
İkizler için yeni ay; yeni bir aşkın habercisi olabilir. 14 Temmuz'a kadar yeni heyecanlara ve serüvenlere kapınız açık olsun. Ayrıca yaratıcılık gerektiren işlerinizde ve çocuklarınızla ilgili konularda yepyeni başlangıçlar yapmanın tam zamanıdır.


YENGEÇ
Evinizde, aile yaşantınızda ya da özel ilişkilerinizde yepyeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki 10 gün içerisinde yeni ayın güzel etkileri Yengeçler için de söz konusu.

ASLAN Önümüzdeki 10 gün boyunca hareketli bir sosyal yaşam sizi bekliyor. Fakat materyalist tavrınızı bir kenara bırakıp, çevrenizdekilerin sizi sevmesi için boş yere harcama yapmanıza gerek yok. Size ihtiyaç duyulduğunda varlığınızı hissettirmeniz yeterli olacaktır.

BAŞAK Yeni ayla birlikte maddi anlamda yeni fırsatlara ve yeni gelişmelere hazır olun. 14 Temmuz''a kadar kendinizi, ailenizi ve yakın çevrenizi ilgilendiren finansal konularda kalıcı adımlar atmaktan çekinmeyin.

TERAZİ
Üzerinizdeki yorgunlukları, kırgınlıkları atmak, yükünüzü hafifletmek ve yepyeni bir sayfa açmak için içinizde kuvvetli bir enerji hissedebilirsiniz. Kendinizde veya hayatınızda değişiklikler yapmak için çok güzel bir sürecin içine girdiniz.

AKREP
Kalp kırıklıklarını onarmak, yerli yersiz güç gösterilerinden vazgeçmek ve enerji düşüren o melankolik ruh halinden kurtulmak için önümüzdeki 10 günün sizin için en ideal zaman olduğunu söyleyebiliriz. Şu sıra yüksek egonuzu bir kenara bırakıp, hayattan daha fazla zevk almaya gayret etmelisiniz.

YAY
İşte tam size göre bir on gün başlıyor. 4 Temmuz'da oluşacak yeni ay sayesinde, yepyeni dostluklar kurabilir, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi canlandırabilir ve farklı insanlar tanıyabilirsiniz.

OĞLAK
Bu 20 gün içerisinde iş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bu süre zarfında yeni girişimlerde bulunabilir, hatta duruşunuzu bile baştan aşağı yenileyebilirsiniz. Fakat mücadele etmeniz gereken durumlara da hazır olun.

KOVA
Yeni kültürlere, felsefelere ilgi duyabilir, yeni kurslara başlayabilirsiniz. Ayrıca seyahatler organize edebilir ya da yurtdışıyla bağlantılı işlerinizde ve hukuksal konularınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

BALIK
Özellikle maddi konularda ya da ortaklaşa yürütülen işlerde yeni deneyimlere ve girişimlere açık olmalısınız. Alacak–verecek işleri söz konusu olduğunda alacaklarınız kadar, vereceklerinize karşı da özenli hareket etmelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder