Facebook Ailesi

Custom Search

5 Haziran 2016 Pazar

6 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

6 Haziran 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Mayıs ayından bu yana işiniz ile ilgili  çıkan kısıtlar kalkıyor Ya da üzerinde çalıştığınız projeler ortaya çıkmaya başlıyor. Gelirleriniz ya da nakit akışınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yaratıcılığınızı ortaya koyarak ulaşmak istediğiniz noktaya gelebileceğiniz bir dönem başlıyor. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bugün fikirlerinizi hayata geçirmek için kararlı olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Aile, ev ve emlak işlernde şansınız  dönüyor. Kendi gelişiminize yönelik yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Aileniz genişleyebilir. Bugün kapalı kapılar ardında önemli biri ile el sıkışabilirsiniz.


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ocak ayından bu yana üzerinde çalıştığınız eğitim, seminer, sözleşme v.b ilerleme kaydetmeye başlıyorsunuz. Bugün ekipleri fikirlerinizle büyüleyebilir- yönetebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gelirlerinizle ilgili durağan dönem sona eriyor. Eylül ayına kadar gelişime açık olacak; iyi değerlendirmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile fikirlerinizi paylaşmak için güzel bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kişisel gelişiminiz için yeni fırsatlar, imkanlar bulmaya başlayabilirsiniz. Eylül ayına kadar yeni seyahatlerde bağlantılar kurulabilir. İdeallerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendi ruhsal gelişiminiz ve kendinizi tanımanız için Eylül ayına kadar verimli bir dönem sizi bekliyor. Bugün gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal yaşantınız hareketlenmeye başlıyor. Mayıs ayından bu yana kenara koyduğunuz hayallerinizi yeniden ele alma zamanı. Aşk ve ilişkilerde duygusal ve iletişime açık bir gün. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili Mayıs ayından bu yana üzerinde çalıştığınız projelerin meyvesini almaya; aksaklıkların üstesinden gelmeye başlayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili önemli kararlar sizi bekliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bir süredir ara verdiğiniz uzak seyahatler, uluslararası proje, akademik ya da hukuki konularda gelişmeler yaşamaya başlayabilirsiniz.   Aşka tutulmak için güzel bir gün olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Miras, sigorta, kredi,vergi vb Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Ocak ayından bu yana üzerinde çalıştığınız yatırım planı onay alabilir. Emlak işleri için verimli bir gün.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda yeni gelişmeler kaydedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Eylül ayına kadar bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Önemli Sözleşme vb için uygun bir gün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder