Facebook Ailesi

Custom Search

19 Haziran 2016 Pazar

Akrep Burcu Ekim 2016 Yorumu

Akrep Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor.. zihinsel anlamda motivasyonumuzda eksiklikler olabilir. Ortak işlerimizde aksilikler yaşayabiliriz. Bazı fırsatları kaçırsak da retro gittikten son ra gene karşılaşabilriz.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay,  kariyeriniz konusunda hedeflerinize ulaşacağınız bir zaman başlamakta. Enerjinizi yalnız verimli şekilde kullanmaya dikkat edin. Son derece çalışkan olacağınız ve endişelerinizin sona ereceği bir zaman sizi bekliyor.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; iş hayatınızda olumsuz kalıplardan kurtularak daha mantıklı ve doğru şekilde adımlar atacaksınız. Negatif baskınız sona eriyor. Yurtdışı bağlantılı iş alanında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık konu sunda sinir sisteminize dikkat etmenizi öneririm..


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda;  kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün göz ler üzerlerinde olacaktır.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda; duygularınızı yoğunlaştırdığı gibi soğukkanlılığınızı da korumakta da zorlaştırıyor. Mantıklı stratejiler içinde bulabilirsiniz kendinizi. Biraz sert kararlar verip şüp helerinizi noktalayabilirsiniz. Başkaları üzerinde etki niz ise çok fazla olacaktır.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. hedeflerinize odaklanacağınız hislerinizle hareket edeceğiniz yapıcı ve şanslı girişimlerde bunacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hamilelik ve doğum haberleri ala bilirsiniz. Olumlu enerjiniz herkese bulaşacak..

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor, Çevremizdeki kişilerin sorunlarıyla ilgilenmek zorund akalacağız. İlişkilerimizde agresiflik yaşayabiliriz. Çok fazla se yahat ededeğimiz zihinsel aktivetimzin çoğalacağı ve enerjimizin duygularımıızn güçlü ve yüksek olacağı bir döneme giriş yaşayacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder