Facebook Ailesi

Custom Search

17 Haziran 2016 Cuma

Aslan Burcu Ekim 2016 Yorumu

Aslan Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor; ev ve ailemizle ilgili bazı sorunlar bizi uğraştyırabilir. Evle ilgili tamiratlar gerebilir. Yanlış  iletşimden dolayı ev içinde tartışmalara dikkat edin.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, özellikle sizin de ilişkilerinizdeki sorunları düzeltmede ve güven eksikliğinizde olumlu güçlenmeleri getirmekte. Kendiniz Jupiter sayesinde de çok daha kolay ifade edecek ve direnç kazanacaksınız. Yakın ilişkilerinizde daha fazla uyum ve ev hayatınızda iyi yönde alametler söz konusu. Yeni ilişkilere girebileceğiniz gibi duygusal bağlarınızda sıkı sıkı düğümler atmak söz konusu olacaktır.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; bu dönemde duygusal olarak çok pozitif ve iyi bir döneme geçmeden çnce biraz baskı altında hissedebilirler. Uzun zamandır kendini güvende hissettiği ortamları bırakarak yurtdışı seyahatleri ile ilgili planlar yapmaya başlayabilirler. Aynı zamanda eğitim hayatınızda tek düzelikten çıkıp yeni bir sürece gireceksiniz..


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda;Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sis temimize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem

24 Ekim Merkür Akrep burcunda geçmişten gelen bazı duygu yüklü konuları tekrar önünüze çıkarabilir. Şüphe, özeleştiri ve eski kalıplar gibi konularla başa çıkmanız biraz zor olabilir. Kariyeri nizde de olumlu değişimler söz konusu. Sürprizlere hazırlıklı olun.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. Evinizle ilgili yenilikler yapabilir hatta uzun süredir ev satın almak istiyorsnaız bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz.aynı zamanda özellikle annenizle ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar sona ermekte..

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor, çalışma ortamında ve sağlıkla ilgili konularda gerginlikler yaşayabilir ler. Yanlış tedaviler kendilerine zarar verir. Hastalık ve kazalara dikkat.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder