Facebook Ailesi

Custom Search

21 Haziran 2016 Salı

Balik Burcu Ekim 2016 Yorumu

Balık Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ile üçgen açı oluşturuyor.. Eğitim ve yolculuk konusunda aksilikler yaşanabilir. Hukuksal sıkıntılarla karşılaşabiliriz. Aksama ve gecikmeler olası. Geleceğe yönelik kararlar almak için uygun bir süreçte olacağız. Ama adımlarımızı retrodan sonra atalım. Yolculuğa çıkacakların biletleirnizi iyice kontrol etmelerini tavsiye ederim.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay,size yolunuzda ilerlemeniz konusunda güzel bir akış sağlamakta. Yeni ilişkiler, yeni arkadaşlar, yeni çalışmalar bakımından şanslı bir devre başlamakta. Ufkunuz genişleyeceği gibi hayatı nız zenginleşecek hem maddi hem de manevi olarak..

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; finansal konuların ön planda olacağı gibi para harcama konusunda kendini kaybedebilirsiniz. Bu dönem alacağın bir araba bir ev seni biraz maddi sıkıntıya sokabilir. Biraz daha beklemen adınıza daha iyi olacaktır. Ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelecek teklif pa rasal kazancına değer katacaktır.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda;özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. Deneyimlerini zenginleştiren teraziler bu dönemde kendilerine çok değer katacaklar.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, özellikle önümüzdeki yıllarda daha da etkisini gösterecek şekilde sizi etkileyecek şekilde seçimlerle karşı karşıya getirerek geleceğiniz ve hayatın anlamı için yeni dev adımlar attıracaktır. Yeteneklerinizi tanıma zamanı geldi artık. Sorunlarınıza pratik cevaplar bularak yeni görünüm kazanacaksınız.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor. Pozitifi rahat iyimser yeni duygular içerisinde ruhsal yeni adımlar atabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinizle ilgili yenilikler yaşayabilir uzun zamandır A.B.D. gibi çok uzak ülkelere gidebilir burada huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.aynı zamanda kendinizi güvende hissedeceğiniz heyecanlı fikirlerle yeni adımlar atacaksınız.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor..Arkadaşlarımızla birlikte hareketli bir süreç içerisine giricez. Hedeflerimiz konusunda doğru adımlar atarak enerjimizi iyi kullanıcaz. Bazı arkadaşlarımızla aramızda sorunlar çatışmalar olabilir, bu olumsuz etkiler geçici olacağından negatif enerjinizi spor yaparak atarsanız size daha yararlı olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder