Facebook Ailesi

Custom Search

18 Haziran 2016 Cumartesi

Başak Burcu Ekim 2016 Yorumu

Başak Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor.. Hem çevremizle ilgili hem de ikili ilişkilerimizde yanlış anlaşılmalar yaşayabiliriz. Sözleşme anlaşma ve bavullarımızı bile 2 defa kontrol et memizde fayda vardır.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, Potansiyel olarak 18 Ekimden itibaren gergin giden mali durumunuzda iyi etkiler olup yavaş yavaş olumsuz giden gerginlikler yatışmaya başlayabilir.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; çok kuvvetli duygusal tecrübeler yaşayacakları aynı zamanda ruh halinde uzun zamandır süregelen korkularından kurtulacakları bir döneme geçiş yapacaklar. Hisleri çok kuvvetli olacağı gibi bu dönemde görecekleri rüyalara dikkat etmelerini tavsiye ederim. Parasal sıkıntıların sonuna geldiler..


Önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak.Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, disiplin ve kendinize hakim olma konularında etkili olacağı gibi planlarınızı ileriye doğru olumlu adımlarla taşımaya başlıyor. Geri dönüşü olmayan noktalara doğru hazır şekilde ilerleyecek hayatınızda ki olum suz havayı temizleyeceksiniz.

26 Ekim'da Venüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. Bulunduğunuz yerden ayrılıp şehir dışında başka bir yere yerleşeceğiniz gibi aynı zamanda uzun zamandır huzursuz olduğunuz bir konuda iletişim ağınız da ye nilikler olacak.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor, Aşk konularında canlanma yaşarlarken çocuklarımızla ilgili beklenmedik gereksiz sorunlar yaşayabiliriz. Riskli yatırımlardan uzak durmak gerekiyor. Aynı zamanda gizli aşk ilişkilerine hevesler görülebilir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder