Facebook Ailesi

Custom Search

16 Haziran 2016 Perşembe

İkizler Burcu Ekim 2016 Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor. iş hayatınızda Sorunlar oluşabilir. İş arkadaşlarımızla anlaşmazlıklar yaşayabiliriz. Çalışma ve ya günlük hayatımızda her zamankinden fazla yorulabiliriz. Sağlık konusunda geçmişte yaşadığımız kronik hastalığımız gündeme gelebilir. Sinir sistemi mize dikkat etmeliyiz.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, Platonik takılabileceğiniz gibi tam tersi olarak romantik bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. Bir topluluk içinde tanışacağınız biri ile aşkın alevleri içinde kalma ihtimaliniz çok yüksek. Geçtiğimiz Mayıs ayından itibaren başlamış bir ilişkiniz varsa da bunda güçlenme yaşayabilirsiniz.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay;özellikle ev hayatınıza ve yakın ilişkilerinize neşe geliyor. Hayatınızın çoğu alanında daha az engellerle karşılaşacaksınız.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda; Günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir ya rarlı dialoglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat edin.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, iş yerinizde zorlukları getirebilir. Öfke patlamalarına ve duygularınıza dikkat edin. Harekete geçmeden önce mutlaka dikkatlice düşünün. Olumlu olarak bu tutulma yeteneklerinizi de beklenmedik şekilde ge liştirecektir.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. İş hayatımıza odaklanacağımız mantıklı adımlar atacağımız bazen de duygusal olarak kırılgan olacağımız bir sürece giriyoruz. Evimizde bakım ve temizlik gibi durum lar ilgilenebiliriz. İş yerinde değişimler yapabiliriz. Ufak tefek mide hastalıklarına dikkat etmeliyiz.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor..Kredi vergi alacak borç gibi finansal konularda kayıplar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönem parasal konuları önemsemeniz ve iyi değerlendirmeniz gerekmekte. Aynı zamanda cinsel arzularınızın çoğalacağı ve gizli ilişkilere girebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder