Facebook Ailesi

Custom Search

15 Haziran 2016 Çarşamba

Koç Burcu Ekim 2016 Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ile üçgen açı oluşturuyor.. Finansal konularda aksilikler, geciken ödemeler, borç alacak konusunda sorunlar kredi başvurularında terslikler yaşayabilir eşimizle yada orta ğımız maddi anlamda olumsuz zamanlar yaşayabilir.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, yakın ilişkileriniz, eviniz ve aileniz üzerinde güçlü bir vurgusu olacaktır. Bu ay içinde hayatınızda bu konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında farklılıklar, birazda zorluklar olabilir.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; bu dönem alıngan kaprisli duygusal tepkilerinin çok dengesiz olacağı bir döneme giriyorsun. Kişisel meselelerin çok fazla ön planda olacak. Yetersiz hissettiğin her şey bir sonuca bağlanacak. Objektif olmaya özen gösterin.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda; miras prim vergi gibi konularda uzun zamandır elde edemediklerini alabilirler. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşiniz den ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, ruh haliniz duygularınız normalden daha farklı olabilir. Eskiye özlem duyarak bazı sıkıntılar üzüntüler yaşayabiliriz. Finansal konularda bazı korkular oluşabilir.Ev arsa gibi miraslar da kalabilir bize.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. İş hayatında rekabet dolu bir sürece giriyorsunuz. Beklenmedik sorunlarla karşılaşabilir çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sizden üst kişilerle ile yapacağınız tartışmalardan uzak durun. Ayrıca bazı oğlaklar kariyerlerindeki duruma son vererek kendi işini kurma pla nını hayata döndürebilirler.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor..Sert yüzeyinin altında ki değişen köprüleri kırmaya ve önemli bir ortaklığa son vermeye hazırlıklı olun. Bazı konularda yapmak zorunda olduğunuz zor kararlar alabilirsiniz. Daha fazla çalışacağınız ve istediğinizi elde edebileceğiniz bir zaman başlangıcındasınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder