Facebook Ailesi

Custom Search

21 Haziran 2016 Salı

Kova Burcu Ekim 2016 Yorumu

Kova Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ile üçgen açı oluşturuyor.. Kariyerimizde belirsilizkler ve sorunlar canımızı sıkabilir. Yeni bir işe başlamamaya çalışısın retro boyunca. Geçmişte yaşanan bazı hatalar tekrar karşımıza çıkabilir. Maddi konularda dikkatli adımlar atalım. İş sözleşmelerini dikkatlice inceleyelim.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, uzun süredir gerilim ve tıkanmalarınıza son vermekte. Ortaklar, arkadaşlar, aile ve ilişkileriniz konusunda hoş ve destekleyici olacağı gibi çok daha rahat ve dengeli bir şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu hoş ve sorunsuz değişiklikler gele cek yıla kadar sürecektir..

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; bu dönem şehir dışı iletişiminiz yolculukları çok fazla olacağı gibi üniversiteye hazırlanan teraziler şehirdı-şı-ülke dışında buluna üniversiteleri kazanabilirler. Aynı zamanda çevremizle olan iletişimlerimizde duy gusal tepkilere önem verelim.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda; parasal konularda güzel ve yararlı ve kazançlı bir dönem içine giriyorlar. Mesleki anlamda dikkat çekici bir süreçte olacaklar. Aynı zamanda iş konusunda çevre değişikliği yaşayabilirler.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, eğer işinizden memnun olsanız da olmasanız da sizi daha başka yönlere bakmanız için zorlayacak ve daha akıllı kararlar vermenizi sağlayacaktır. Sizi daha tatmin edici yönde hareket ettirerek geleceğiniz üzerinde derin bir etkiye sahip olacaktır bu tutulma etkisi. Yetenek leriniz keşfedecek ve önemli bir kariyer değişikliğine gideceksiniz.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor..Kariyer hayatınızda daha çok sorumluluk alacağınız ve yeni işlere olumlu şekilde adım atacağınız bir dönem. Toplumdaki yerinizde kalıcı adımlar atıyorsunuz.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor, içsel sıkıntılarımızın çoğalacağı sağlık ve ruhsal sorunlarımızın ortaya çıkacağı bir dönem. Bazı kayıplar yaşayabiliriz. Bu dönemde Kendini arındırma ve dinlendirme çalışmaları size yararlı olacaktır. Ayrıca çevrenizde bulunan gizli düşmanlarınızı da dikkate alın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder