Facebook Ailesi

Custom Search

20 Haziran 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Ekim 2016 Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor.. Arkadaşlarımızla iletişimde sorunlar yaşayabilir grup çalışmalarında aksiliklerle karşılaşabiliriz. Yapacağımız organizasyonlara dikkat etmemiz gerekebilir.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay; biraz sizin için rahatsız verici olarak gözüküyor ne yazık ki. Yılın sonuna kadar evde, iş hayatınızda, sevdiğiniz kişilerle veya iş ortaklarınızla fazla gerginlikler içinde olabilirsiniz. Duygusal tepkileriniz biraz abartılı olacaktır. Mali durumunuzda ve ilişkilerinizde de kısıtlamalar söz konusu. Tükenmişlik yaşayabilir ve kredi kartınız patlamanıza yol açabilir. Ilımlı olmaya özen gösterin.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; bulunduğunuz şehrin dışında ev satın alabilirsiniz. Güvenliğinize çok önem vereceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Aynı zamanda uzun zamandır uzakta olan ailenizle ya pacağınız paylaşımlardan mutluluk duyacaksınız.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda; arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, kişisel hayatınızda ani değişimler ve hedeflerinizi destekleyen kişilerle bağlantılar kurma konusunda desteklemekte. Tam potansiyelinize ulaşmanızı engelleyen çözülmemiş psikolojik sorunlarla da bir yandan mücadele ederken, kendinize gelerek kasvetli havanızdan kurtulup hayata daha farklı biçimde sarılacaksınız.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. Bu ay çok sosyal olacağınız yeni arkadaşlar edinip yeni toplantılarda bulunacağınız aktif ve güzel bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Bu dönem uzun zamandır arzu ve isteklerinize kavuşma ihtimaliniz çok yüksek.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor.. Enerjiniz çekiciliğinizin artacağı cesaretle atacağınız adımlarda başarı sağlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yalnız her türlü kaza ve yaralanmaya açık bir süreçtesiniz. Çok gerekmedikçe ameliyatlardan kaçının. Yeni ilşkiler kurabileceğiniz gibi uzun süredir devam eden ilişkinizde problemler oluşabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder