Facebook Ailesi

Custom Search

18 Haziran 2016 Cumartesi

Terazi Burcu Ekim 2016 Yorumu

Terazi Burcu

Terazi Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor.. Finansal konularda beklenmedik aksilikler olumsuzluklar moralimizi bozabilir. Yeni adımlar atmamamız gereken bir dönem özellikle maddi konularda. Yeni eşya almak içinde uygun değildir.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, özellikle bire bir ilişkilerinizde önemli bir odak noktası olacak. Sizinle diğer kişi arasında farklılıkları belirgin bir şekilde görebilir ve bazı gerilimler içinde kendinizi bulabilirsiniz. Sizin açınızdan uzlaşmaya varmak daha iyi olacaktır. Ve hayatınız diğer alanlarında da enerjinizi paylaş mak daha iyi olacaktır.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; ilişki anlamında çok fazla sosyalleşeceği ve kendini partnerine daha fazla ifade edeceği bir süreç içerisinde olacaklar. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde tanışacakları biriyle önemli bir ilişkiye bir adım atıp uzun zamandır duygusal anlamdaki boşluklarına son ve rebilirler. Ortaklıklar konusunda önemli bir döneme geçiş yapacaklar.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda; bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar. Değerli he diyeler alabilir veya verebilirler. Para kazançlarında büyük artışlar olacaktır.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, özellikle anlamsız giderlerinizde ve ekonomik olarak disiplin getiriyor size. Ayrıca keşfedilmemiş yeteneklerinizi ortaya çıkararak önemli adımlar attırabilir. Uzun vadeli bir refah dönemine hazırlanın.

26 Ekim'da Venüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. Finansal konularda hareketli olumlu gelişmeler içerisinde olacak. Yeni pahalı taşınır taşınmaz mülk satın alabilir.Manevi değerlerinize de çok önem vereceğiniz bir süreçtesiniz.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor, Ev ve ailevi konularda enerjiniz artacak. Harcamalar çoğalırken anlaşmazlıklar da olumsuz etkileyecek bizi. Taşınmak ve tamirat gibi konularla uğraşmak zorunda kalacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder