Facebook Ailesi

Custom Search

19 Haziran 2016 Pazar

Yay Burcu Ekim 2016 Yorumu

Yay Burcu

Yay Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor.. Düşüncelerimizde karışıklıklar ve huzursuzluklar gözükebilir. İçimize kapanmak istediğimiz bir dönemde olacağız. Korkularımızla yüzleşebiliriz. Sağlığımıza da önem göstermemiz gereken bir dönemde olacağız.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, Özellikle yakın ilişkiler üzerinde yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etkisi olacaktır. Kendinizi biraz nostaljik ve duygusal hissedebilirsiniz. Aileniz ile, iş ortaklarınız ve arkadaşlarınız ile bağlarınız daha fazla güçlenecektir. Yeni arkadaşlar edineceğiniz gibi özle bir insanı da hayatınız içine çekebilirsiniz. Ev hayatınızı destekleyen bir tutulma olacaktır. İş yaşamınızda ki hedeflerinizde de fazla çaba harcamadan merdivenleri tırmanmaya başlayacaksınız.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihtimali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda; platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insalara veya çevrelerine yardımcı olabilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı konularda kendilerini psikolojik baskı altında his sedip daralabiliriler.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, sizi sorunlarınızla ilk başta yüzleştirmek durumunda bırakabilir. Rahatsız edici gerçekler içine itilebilirsiniz. İşinizi yapma konusunda ve yükümlülüklerinizle mücadele edebilirsiniz. Ancak gelecekte de sizi üst noktalara taşıyacak bir işde güçlenmeniz de söz konusu olacaktır.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. Ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihtimali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.

30 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor;  para konusunda zorlayıcı etkilerle karşılabilirler, kayıplar yaşayabilirler. Çok ince hesap yapacağınız bir dönem. Hırslı ve agresif yaklaşımınız size zarar verebilir. Gücünüzü doğru kullanırsanız eğer kazançlı çıkarsınız.

1 yorum:

  1. Burcumdan nefret ettim. Hep olumsuz kotu seyler.. Ne zaman gülecek bu yay burcunun yüzü

    YanıtlaSil