Facebook Ailesi

Custom Search

17 Haziran 2016 Cuma

Yengeç Burcu Ekim 2016 Yorumu

Yengeç Burcu Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

1 Ekim'de arası Venüs Neptün ileüçgen açı oluşturuyor.. Geçmişten gelen bir aşk ilişkimiz tekrar gündeme gelebilir. Odaklanma sorunu yaşa-yabilriiz. Kararlarımızı vermeden önce düşünmeniz gereken bir dönemdir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. yeni ilişkilere başlamak için uygun değildir.

1 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek Yeniay, sizin iş hayatınız üzerinde etkisi oldukça güçlü oldu. Bu ay tutulmasına kadar özellikle zorluk çekmiş Yengeçler için yeni iş imkanları önünüze çıkacak. Karar verirken mutlaka içgüdüleriniz kullanmanızı öneririm size. Hislerinize güvenerek atacağınız adımlar güçlü olacaktır. Arkanıza yaslanın ve size verilen fırsatları alın artık yeterince dinlendiniz şimdi artık çalışma zamanı.

16 Ekim Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay; kariyer alanında kontrolde olacağınız ve iyi bir çalışma ortamı yaratacağınız bir dönemdesiniz. Sizden yaşça olgun yabancı uyruklu bir kadından alacağınız destek sizin adınıza çok elverişli olacak. İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız duygusal patlamalara dikkat edin.


23 Ekim'de Güneş Akrep Burcunda; aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisin de bulunabiliriz.

24 Ekim Merkür Akrep burcunda, hak ettiklerinizi alma zamanınızın geldiğini göstermekte. İlişkilerinizde özellikle huzursuz bir durum varsa yeni bir yöne doğru yönelme zamanı geldi. Başkalarını dü şünmeye başlayın. Ciddi adımlar atabilirsiniz duygu sal olarak.

26 Ekim'daVenüs Neptün ile kare açı oluşturuyor.. Bu dönemde aşk hayatına odaklanacağız. Yeni ilişkiler içerisine giripo gerçekten bizi mutlu edecek yeni hsiler tecrübe edebiliriz. Hamile kalmak isteyen balıklar hamile kalabilir ve sapğlıklı doğum yapabilir. Aşk hayatı kötü giden balıklar pozitif gelişmeler yaşayarak yeni bir maceraya adım atabilirler. Bu dönemde adım attığınız ilişki çok sağlam ve kalıcı olacak. Aynı evi paylaşmaları mümkün.

0 Ekim Akrep burcunda Yeniay gerçekleşiyor, ortak çalışmalarda ve ilişkilerinizde zorlayı sorunlarla karşılabilirsiniz. Eleştirilere maruz kalarak gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu beklenmedik sorunlara olumlu yaklaşmanızı tavsiye ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder