Facebook Ailesi

Custom Search

26 Temmuz 2016 Salı

1 - 7 Ağustos 2016 Haftalık Burç Yorumu

Bu Hafta Bizleri Neler Bekliyor?

Olayları güvenilir olmayan kaynaklardan gelen bilgilere göre değerlendirip yanılabileceğimiz veya yanlış kanılara varabileceğimiz bir günlerdeyiz.Yüzeysel yaklaşımlardan kaçınmamız gerekiyor.
Neyse ki, hafta sonuna kadar iş veya işbirliklerimizi ve ilişkilerimizi nasıl yöneteceğimizle ilgili ipuçları bulacağız.

Astrolog Filiz Özkol 1 - 7 Ağustos 2016 Haftalık Burç Yorumları


Koç

Sizi durgun ve hareketsiz bir hafta bekliyor. Uykuya bu kadar ihtiyacınız var mı? Gereksinim duyduğunuz bilgiye ulaşamamış olmanız, herkes çalışırken sizin oturmanıza yol açabilir. Partnerinizin de zaman zaman problemleri olması normal değil mi? Neden karşınızda insanüstü bir varlık bekliyorsunuz? Alternatif tekniklerle alakalı bir yazı kendinizi iyi hissettirebilir.

Boğa

Sevdiğiniz kişinin günlük temposunun ağırlığı, size istediği kadar zaman ayıramamasına neden oluyor. Bu durumu anlayışla karşıladığınızı ona göstermelisiniz.Evinizde yapmak istediğiniz değişimleri planlamak için son derece uygun bir haftadasınız. Bunlarla ilgili olarak yeni alternatifleri inceleyebilir, bütçe çalışmaları yapabilirsiniz.

İkizler

Bugünlerde kendinizi dünyevi yaşamın gereksinimleriyle bunalmış hissedebilirsiniz. Ama insanın bazı şeyleri bir anda bırakıp gidemeyeceğinin, sorumluluk ve kuralları aşamayacağının da farkındasınız.İşinizde riskleri olan alternatifler arasında kalabilirsiniz. Sezgileriniz ve çok boyutlu düşünme yeteneğiniz doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.Yengeç

Sıkıntılarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Aksi takdirde iş arkadaşlarınız sizi içe dönük ve sorunlu bir insan olarak tanımlayabilir. Bu aralarda romantizme duyduğunuz ihtiyaç her zamankinden daha fazla. Neden bu ihtiyacı gidermeyi sevdiğiniz insanla denemiyorsunuz? Lezzetli yiyeceklere olan tutkunuz da giderek artıyor.

Aslan

İlişkinizi daha iyi bir hale getirmek için sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmaya çalışın. Daha uyumlu olmayı denemeniz bile çok pozitif etki yaratabilir. Kendinize zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı kullanarak yeni bir tarz belirlemeye çalışmalısınız. Dış görünüşünüzde yapabileceğiniz değişimleri gözden geçirmek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.

Başak

İş yaşamınızdaki kaynak problemini yavaş yavaş halletmeye başlamanız, işinize şevkle sarılmanızı sağlayacak. Yine de kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Çok fazla abur cubur tüketme eğilimindesiniz. Sabahtan itibaren çok programlı olmanız önemli. Yoksa, öğleden sonra ortaya çıkan, beklenmedik gereksinimler, günlük işlerin zamanında yetişmesini engelleyebilir.

Terazi

Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız. Belki sizden biraz daha aktif olmanızı istiyor veya istendiğinden emin olmayı arzuluyordur.Oldukça yoğun tempolu bir hafta sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle görüşmek üzere program yapıp kendinizi hazırlamamalısınız. Yoksa hayal kırıklığına uğrar ve çok üzülebilirsiniz.

Akrep

Duygularınızı denetlemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Reaksiyonlarınızı kontrol etmemeniz, çevrenizde uyumsuz biri olarak tanınmanıza neden olabilir. Zaman içinde bu yüzden daha büyük problemler yaşayabilirsiniz. İşbirliği içinde yürüteceğiniz projelerin sonucunu görmek için artık çok kısa bir süreniz kaldı. Gerekli son rötuşları da bu hafta tamamlamalısınız. Koşarak yürümek eğiliminizden vazgeçmelisiniz.

Yay

Gayet neşeli ve eğlenceli bir hafta geçirebilirsiniz. Zamanınızın pek çoğunu kardeşlerinize ve kuzenlerinize ayırmalı, onlarla birlikte olmanın keyfini yaşamalısınız. Alacağınız bir haber, sizi sevindirecek.Birlikte olduğunuz insanın her söylediğinin bu hafta özel bir anlam ifade ettiğine emin olabilirsiniz. Onu dikkatle ve gönülden inanarak dinlemesini bilmelisiniz.

Oğlak

İşinizde haberleşmenizi engelleyen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Telefonunuz, faksınız ya da bilgisayarınız bozulabilir. Bu akşam ya da sabah erken saatlerde bir yürüyüş planlamalısınız. Duyduklarınıza hiç şaşırmayacaksınız. Hiçbir zaman nezaket kurallarını aşmadığınız için ortaya çıkan şartlara da rahatlıkla uyum sağlayacaksınız. Yine de kontrollü olmayı ihmal etmeyin.

Kova

Maddi alanda önünüzde açılan yeni yolda sağlam adımlarla yürüyebilirsiniz. Bu yenilikleri iyi değerlendirmeli ve gerçekçi hedefler için kullanmalısınız. Her zaman önünüze çıkacak türden fırsatlar değil bunlar. İş yaşamında doğabilecek maddi sıkıntılar, bireysel seviyede de yansımalarını gösterebilir. Dolayısıyla biraz daha dikkatli harcama yaparak tedarikli olmaya çalışmalısınız.

Balık

Eğer birkaç gündür eskiye dayalı olayları onarmaya veya bazı konuları aydınlatmaya ya da düzeltmeye çalışıyorsanız, bugünlerde karşınızdaki kişilerle ilişkilerinizde çok dikkatli ilerlemeli, kullandığınız kelimelere, ses tonunuza dahi dikkat etmelisiniz. Birlikte olduğunuz insan maddi sorunları olduğunu sizden saklıyor. Onunla konuşmayı denemelisiniz. Bu hafta sonu size anlatılanları sorgulamanız gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder