Facebook Ailesi

Custom Search

11 Temmuz 2016 Pazartesi

12 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz 2016 Salı Günlük Astroloji Burç Yorumları

KoçDiğerleri kendi istedikleri yoldan veya kendi yöntemleriyle hareket etmenizi isteseler de, bugünlerde sizin kendi yolunuzdan ve kendi stilinizle ilerlemeniz kritik önem taşıyor.

Boğa
Kendinizi ve sınırlarınızı geliştirmenizi sağlayacak çok sayıda fikre sahipsiniz. Bu anlamda bağlantı kurulması ya da her ne yapılması gerekiyorsa yapılması için harekete geçebilirsiniz.

İkizler
Hayattan daha fazla zevk almanızı sağlayacak olaylar, fikirler veya gelişmeler yolda. Kulaklarınızı ve gözlerinizi iyice açmanızda ve gerekli kâr-zarar hesaplarını yapmanızda fayda var.


Yengeç
Bazı kişiler, günlük rutin akışınızda olumlu değişiklikler yapmanıza yardım edecek tekliflerde bulunabilirler.

Aslan
Sosyal yaşamınızı veya kariyerinizi ilgilendiren bazı olanaklar ya da planlar, süper bir fırsat anlamına geliyor olabilir.

Başak
Olaylara kendi açınızdan yaklaşma eğiliminiz artıyor. Ancak özel veya iş hayatınızla ilgili ilişkilerinizde esnek olmanız ve akışa göre hareket etmeniz, daha rahatlatıcı olabilir.

Terazi
Evinizi veya işbirliklerinizi ilgilendiren konularda belli değişiklikler yapmak istiyorsanız, karşınızdaki kişilerle açık diyalog kurmanız ve fikirlerinizi dile getirmeniz yerinde olacaktır.

Akrep
Belli bir durumu tamamen farklı bir şekle dönüştürme olasılığınız yüksek. O esnada, bu durumun sizin klasik haliniz olduğu izlenimi vermemenizde fayda var.

Yay
Hayatınızı değiştirebilecek rüzgârlar devreye girmeye başlıyor. En önemlisi ise bu anlamdaki fırsatların pratiğe dökülme olasılığının yüksekliği!

Oğlak
Herkes fikirlerinizdeki dehayı görmeye başlıyor. Sıra, bu fikir alışverişlerini teoriden pratiğe dökmeye geldi.

Kova
Olan biten gelişmelerden çıkaracağınız sonuç, doğru yolda olduğunuzu anlamınızı sağlayacak. Bir sonraki aşamaya geçebilmek için direktifleri takip etmelisiniz.

Balık
Belli bir düzenlemeyi geliştirmek için düşündüğünüz planlar, araştırma yapmayı gerektiriyor. Planları yürürlüğe koyabilmek için biraz zaman gerekebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder