Facebook Ailesi

Custom Search

15 Temmuz 2016 Cuma

16 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

16 Temmuz 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç
Olumlu düşünün ve mucizelerin imkansız olduğu fikrini kafanızdan atın. Sizi bekleyen güzel şeyler kapıda.

Boğa
İlerlemenizi ve büyümenizi sağlayacak çok sayıda olanak kapıda. Elinizdeki tüm kaynakları kullanarak bu yönde ilerleyebilirsiniz.

İkizler
Sosyal yaşamınız bugünlerde renkleniyor. Size çok cazip görünen davetleri kabul etmelisiniz.

Yengeç
Bugünlerde, bazı kişilerin davetlerini gerçek olamayacak kadar cazip bulabilirsiniz. Şüphelenmeyi bırakıp kabul etmelisiniz.


Aslan
İlerleme, büyüme ve gelişme şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Önünüzde seçenekleriniz ve sizi dinlemeye hazır büyük bir kitle var.

Başak
Kendinize güvenli ve sağlıklı bir imaj çizebileceğiniz günlerdesiniz. Bundan sonra atacağınız adımlar haksız ya da suçlu olanların üzülmesini, haklı veya masum olanların şaşırmasını sağlayacak türden olabilir.

Terazi

Uzun vadeli bazı plan ya da amaçlarınız için atağa geçebilir veya bir hamle yapabilirsiniz. Farklı farklı projeleriniz yavaş yavaş gündeme gelmeye başlıyor.

Akrep
Gayretlerinizi, çalışmalarınızı veya yardımlarınızı takdir eden kişilerle bir arada olmaya gayret etmeniz gereken günlerdesiniz. Bazı konulardaki ön kabullerinizde haklı çıkabilirsiniz.

Yay
Artistik, estetik, romantik veya eğitimle ilgili konularda farklı fırsatlar söz konusu olabilir veya bu alanlarda motivasyonunuz yükselebilir. Bu alanlara ciddi şekilde yönelmenin şanslı sonuçları olabilir.

Oğlak
Bugünlerde, duygusal veya ekonomik ilişkileriniz açısından bakıldığında ortaklık gerektiren işler söz konusu olabilir. Önemli bir hamleyle bu tür bir girişimin olumlu sonuçlar doğurma ihtimali yüksek.

KovaBugünlerde, özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren bazı ilişkileriniz sonlanırken, aralarından gerçekten kayda değer olanlar ön plana çıkıyor ve hızlanıyor.

Balık
İşiniz veya sağlığınızla ilgili bazı düzenlemeler, anlaşmalar veya belli başlı konular bugünlerde size uygun bir hale dönüşebilir. Kendinize ve yeteneklerinize güvenin, gerisi istediğiniz şekilde gelişecektir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder