Facebook Ailesi

Custom Search

12 Temmuz 2016 Salı

18 - 24 Temmuz 2016 Haftalik Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Bu hafta; bazı kişilerin karşıt ya da saçma fikirlerini değiştirmeye ya da bu fikirlerden yararlanmaya çalışarak ilerlemek isteyebileceğimiz bir hafta sonu.Ancak karşımızdaki kişiler bu anlamda katılımcı olmayacaklardır. Dolayısıyla, bu fikirlere kayıtsız kalmamız bizim için en iyisi.
Hafta sonu; bazı konularda işler ciddileşebilir. Bu seferki durum, yüzeysel şekilde ele alınabilecek ya da çözülebilecek türden olmayabilir.
(Örneğin taşınmayı, sektör ya da alan değiştirmeyi, tedavi yöntemi değişikliğini vb. gerektirebilir.)
Dolayısıyla, karşı karşıya olduğumuz şey her ne ise, duygu ve düşüncelerimizi açıkça konuşmamızda fayda var.

Astrolog Filiz Özkol 18 - 24 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Birlikte olduğunuz kişinin seyahate çıkması, kendinizi yalnız hissetmenize yol açabilir. Yalnızlığınızı unutmak ve rahatlayabilmek için bir uğraş bulmalısınız. İşinizdeki değişim sürecinde finansal problemler yaşamanız söz konusu. Perşembe günü, bunlarla ilgili çalışmalar yapmalısınız. Bu hafta iyi uyumak için ne gerekiyorsa yapmanız lazım. Birkaç gündür sürekli bölünen uykunuz sizi halsiz bıraktı.

Boğa
Rahatlıkla yeni projelerin tohumlarını atabileceğiniz, verimliliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygusal enerjinizin yoğunluğu, etrafınızdaki herkesi pozitif etkileyecek. Kendinizi iç dünyanıza gömmeye ve dışarıya kapatmaya eğilimli olan yapınız yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Ancak sorun olarak gördüğünüz pek çok şeyin, paylaştıkça korkutuculuğunu yitirdiğini göreceksiniz.

İkizler
İş yaşamınızda yeni başlayacak yurtdışı bağlantılarının size büyük katkısı olacak. Yeni ufuklara doğru açılmanın heyecanıyla işinize daha bir şevkle sarılacaksınız.
Siz ilişkinizi korumaya çalışıyorsunuz ama bu, yaşanan problemleri görmezden gelmenizi gerektirmiyor. Biraz gerçekçi olmanız, sizi de sevgilinizi de daha iyi neticelere ulaştıracaktır.

Yengeç
Birlikte olduğunuz kişinin ebeveynlerine ve diğer akrabalarına karşı biraz daha ihtimam göstermeniz, ilişkinizin sağlığı açısından faydalı olacak. Paylaşmayı bilmezseniz, tamamen kaybedebilirsiniz. Sabah hassas bir ruh halinde olabilirsiniz ama ilerleyen saatlerde eski neşenize kavuşacaksınız. Keyfinizin yerine gelmesi sizi harekete geçirecek ve arkadaşlarınızla birlikte olmak için programlar yapmaya başlayacaksınız.

Aslan
Mental alandaki kapasiteniz bugün çok yüksek. Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz. Oldukça kuvvetli ve zinde bir gününüzdesiniz. İstediğiniz her türlü bilgiye ulaşma ve elde ettiklerinizi de son derece verimli şekilde kullanabilme potansiyeline sahipsiniz. Neden denemiyorsunuz?

Başak
Yeni gelişmelere yön verecek, şekillendirecek planlar hazırlamak için son derece uygun bir gündesiniz. İşinizin bu aşamasında çok boyutlu düşünebilmenizin büyük katkılarını göreceksiniz. Sabahtan maddi konular gerginliğe yol açabilir ama akşam saatlerinde alacağınız bir haber ya da okuyacağınız bir yazı, finansal konulardaki çelişkili düşüncelerinize tam bir cevap olacak.

Terazi
Partnerinizin çocuklarla ilgili duygu ve düşünceleri, bu konunun ilişkinizde gündeme oturmasına neden olabilir. Düşünce ve duygularınızı ona aktarmadan önce, onu tamamıyla dinlemelisiniz. Zihinsel olarak çok yoğun bir gün geçirmeniz, bedensel olarak da gergin hissetmenize neden olabilir. Özellikle boyun ve sırt egzersizleri, rahatlamanızda önemli rol oynayacaktır.

Akrep
Hareketli bir gün. Gündüz toplumsal alandaki aktif halinizin akşam katılacağınız davette de devam etmesi ve etrafınızdaki kişilerle olumlu bağlantılar kurabilmeniz, kendinize güveninizi tazeleyecek. Alacağınız bir telefon, sizi biraz düşündürebilir. Konuyla alakalı olarak negatif düşüncelere kapılmadan ve harekete geçmeden önce, yakın çevrenizde araştırma yapmalısınız.

Yay
Kendinize yeni hedefler ve amaçlar edinebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tek yapmanız gereken, yeni alternatifleri saptamak ve gerçekçi olmak. Bırakın o da arada sırada kendi arkadaşlarıyla vakit geçirsin. Neden aşk, sevgi ya da duygusal ilişkilerle alakalı düşüncelerinizi kâğıda dökmüyorsunuz? Sevgilinize okuduğunuzda sizi daha iyi anladığını göreceksiniz.

Oğlak
Arkadaşlarınızdan birinin çağrısına uyarak bir davete katılabilirsiniz. Sakın reddetmeyin, çünkü orada tanıyacağınız kişileri çok seveceksiniz. Bu aralar pozitif yaklaşımlara ihtiyacınız var. Kardeşlerinizden ya da kuzenlerinizden birinin ihtiyaçlarına cevap vermek, bugün sizi çok meşgul edebilir. Onun sorununa çözüm bulurken, birlikte olmanın da keyfini çıkaracaksınız.

Kova
Kendinizi çalışmak için zorlamamalısınız. Hata yapmaya ve dağılmaya çok eğilimli olduğunuz bir günlerdesiniz. Sevdiğiniz kişiyle görüşememeniz söz konusu olabilir.Çok önemli görüşmelerden kaçınmalısınız. Başka konuların gündeminizde olması, işinize yeterince konsantre olamamanıza neden olabilir.

Balık
Bu aralar sağlıkla ilgili hiçbir probleminiz yok. İlişkinizde zorlama ve dayatma olarak gördüğünüz kalıplara ve davranış biçimlerine bir çözüm üretmenizin artık zamanı geldi.Bencil davranışlardan vazgeçememeniz, ilişkinizin gerilemesine neden oluyor. Neden biraz daha dikkat etmiyorsunuz? Sinirsel mide spazmları yaşayabilirsiniz.

Diğer Yazılar;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder