Facebook Ailesi

Custom Search

1 Temmuz 2016 Cuma

2 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu


2 Temmuz 2016 Cumartesi Günlük Burç Analizleri

Koç
Başkalarıyla fikirlerinizi paylaşma konusunda isteksiz olabilirsiniz. Diğerlerinin anlattıklarını dikkatle dinliyormuş izlenimi verirken, aslında kendi kafanızda, kendi planlarınız konusunda yapacaklarınızı düşünebilirsiniz.

Boğa
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almak ve diğerlerinin talep ve isteklerini geri plana atmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak tersi bir yol izlerseniz, her zamankinin aksine, jest ve yardımlarınızın gözden kaçmadığına şahit olabilirsiniz.

İkizler
Uzun zamandır belli şekilde davranmasına alışık olduğunuz kişiler tamamen farklı davranarak sizi şaşırtabilirler. Aslında şaşırtmıyor, yanıltıyorlar! Mış gibi yapan kişilere dikkat etmeli, gerçekleri görmek için çaba sarf etmelisiniz.


Yengeç
Belli bir işin, planın, işbirliğinin, ilişkinin veya anlaşmanın sınırlarını ve son noktasını netleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Yanıltıcı durumlar olayların gerçekçi şekilde ele almanızı veya gerçekleri görmenizi etkileyebilir.

Aslan
İnsanlar harika işler ortaya koyamasa da, hayatlarını en iyi şekilde yönetme konusunda ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Dolayısıyla siz de daha rahat, daha iyi birisi gibi davranabilir veya daha esnek olmayı deneyebilirsiniz.

Başak
Kaldırabileceğinizden fazla iş yapmaya kalkabilir, tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Hem Marmaris hem de Kars'taki akrabalarınızı ziyaret etmek istemeniz güzel, ama aynı günde imkansız. Tabii Süpermen'in pelerini sizdeyse, o başka!

Terazi
Tartışmalı ortamlar, tartışmacı kişiler veya sizin asla davranmayacağınız şekilde davrananlar sizi kızdırabilir. Ancak yine de kızgın şekilde konuşmamaya veya sert cümleler kurmamaya dikkat etmelisiniz. Birkaç gün içerisinde herkes normale dönebilir.

Akrep
Herkes kendisini olmadığı birisi gibi görüyor veya olduğundan çok yetenekli ya da özel birisiymiş gibi anlatıyor olabilir. Bugün yapılan hatalar, gaflar veya yanlışlar ak ve kara koyun arasındaki farkı anlamanızı sağlayacaktır.

Yay
Günü sürekli olarak belli bir olayın durumunu kontrol ederek geçirebilirsiniz. Ancak 10 dakikada bir kontrol etmek hiçbir şeyin hızlanması anlamına gelmeyecektir. Dikkatinizi başka konulara yöneltmeye çalışmalısınız.

Oğlak
Ufak tefek rahatsızlıklar veya sorunlar sizi uzun vadeli düşünmekten alıkoymamalı. Kısa vadeli düşünmemeli ve yanlış anlaşılabilecek görüşlerinizi henüz diğerleriyle paylaşmamalısınız.

Kova
Ekonomik, duygusal veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde yeni girişimlerde bulunmak veya yeni ilişkiler kurmak eğiliminde olabilirsiniz. Yakında bu kararınızın ne kadar yerinde olduğunu anlamanızı sağlayacak işaretler yüzünü gösterebilir.

Balık
Yapacaklarınız, planlarınız ve uygulama takviminiz konusunda net açıklamalar yapmanız gereken bir gün. Aksi takdirde, insanlar sizinle işbirliği yapmak istemeyebilirler veya sizi yanlış yorumlayan, yanlış anlayan ya da kötü gösteren kişilerle uğraşmanız gerekebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder