Facebook Ailesi

Custom Search

7 Temmuz 2016 Perşembe

20 Temmuz 2016 Oğlak Dolunayı Etkileri

Dolunay

Oğlak burcundaki dolunay, ilişkilerimizi gözden geçirmemizi ve tepkilerimizi kontrol etmemizi gerektirebilir. Birbirini suçlama eğilimi de artabilir ya da evimizi veya ailemizi ilgilendiren konularda hassaslaşabiliriz veya tatsız durumlara zaman harcamamız gerekebilir.
Genel olarak hassas bir gün. İletişim içerisinde olduğumuz kişilerle diyaloglarımızda bu durumu hatırlamamızda fayda var. Neyse ki, yarından sonra genel hava olumluya doğru ilerlemeye başlıyor. Hepinize keyifli hafta sonları, sağlık ve sevgi ile kalın...

20 Temmuz 2016 Oğlak Burcu Dolunayı ve Burçlara Etkileri

Koç
Ev, özel hayat ve iş arasında denge kurmakta zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. İlişkilerde stresli veya hassas ortamlar oluşabilir. Bazı ilişkilere bağlı kalıp kalmamanız konusunda soru işaretleriniz oluşabilir ya da bu alanda bazı kararlar alabilirsiniz.

BoğaKendi hayatınıza odaklanın. Başkalarının hayatlarını güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var; yakın ve uzak çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizde zorlanmalar yaşadığınız günler çok yakında geride kalabilir.

İkizler
İşbirlikleri, ekip çalışmaları, grup aktiviteleri, ortaklık veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konular ön planda. Belli anlaşma veya sözleşmelerin dikkatle ele alınması ya da üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.


Yengeç
Etrafınızdaki kişilerin hassas ve gergin yapısı iletişimi zorlaştırabilir veya siz biraz hassas gününüzde olabilirsiniz. Ancak, yarından itibaren ikili ilişkilerde kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayabilir ve aşk hayatınızdaki hareketlenmeyi hissedebilirsiniz.

Aslan
İş hayatınız ve verdiğiniz hizmetler açısından hassasiyet içeren birkaç günlük süreçtesiniz. Kararlar ve sonuçlar söz konusu olabilir. Biriktirdiklerinizi bir an da ortaya dökmeden önce, birkaç gün beklemenizde fayda var.

Başak
Aslında karşı cinsten kişilerle iyi anlaştığınız günlerdesiniz. Ancak, bir iki gün için herkesin biraz gergin ve hassas olması sizi de etkileyebilir. Dolayısıyla, bazı kişileri uyarmak veya ders vermek için uygun zaman olmayabilir.

Terazi
Bugünlerde iş görüşmeleriniz artmaya başlayabilir. Yeteneklerinizi göstermek için güzel bir zaman olacak, ancak bir iki gün için ev, okul, aile, iş başlıklı konularda stresli durumlar oluşuyor. Alttan almakta ve keyifli işlerle vakit geçirmekte fayda var.

Akrep
İletişimin arttığı bir hafta sonu. Tatil veya yolculuklar esnasında yaşanan bazı olaylar sizi de etkileyebilir, arada kalabilirsiniz. Endişelerinizi paylaştığınıza inandığınız kişiler farklı şekilde davranabilirler.

Yay
Maddi konular ön planda. Elinize para geçebilir veya yüklü bir ödeme söz konu olabilir. Bazı konularda kendinizi ifadeye başlamadan önce, iki gün beklemekte fayda var. Maddi başlıklı konularda diyaloglar artıyor.

Oğlak
Ekip çalışması, işbirliği veya ortaklık gerektiren işler hızlanmaya başlıyor. Ancak, bir iki gün için, önemli kararlar alabilirsiniz ve bu kararlarda sevdiğiniz kişilerin etkisi yüksek olabilir. Ortaya çıkan haberler, olaylar veya durumlar hızlı hareket etmeyi gerektirebilir.

Kova
Sağlığınıza dikkat edin! Dolunay, bazı konuların gerçek nedenlerini anlamanızı sağlayabilir. Kafanızdaki sorular yanıt bulacaktır. Sözünde durmayan kişilere sitem etmek yerine, sözünde duran kişilerle iletişime geçmenin daha doğru olacağı günler.

Balık
Sosyal ilişkileriniz ve aşk hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabileceğiniz bir hafta sonu. Her iki tarafta ilgisizlikten yakınabilir veya öncelik sırasını kendi adlarına kullanmanızı bekleyebilirler. Ya da çağrılarınıza tepkisiz kalan kişileri adres listenizden silebilirsiniz.


Diğer Yazılar;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder