Facebook Ailesi

Custom Search

20 Temmuz 2016 Çarşamba

21 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

21 Temmuz 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp etrafınızdaki insanlara da bulaşacak.

Boğa
Aileden birinin hastalığı sizi son kötü etkileyebilir. Uzak bir akraba olmasına rağmen, bu kadar duyarlı olmanız, belki de sağlık alanında kendi yaptığınız hataların farkında olmanızdan kaynaklanıyordur.

İkizler
İş ortamında etrafınızda bulunan insanlara yardım etmeniz son derece güzel. Ancak kendi sorumluluklarınızı ihmal ettiğiniz için sonradan siz sıkışıyorsunuz.


Yengeç
Birlikte olduğunuz insan bugün sizinle birlikte olmak istemesine rağmen kendini iyi hissetmemesi nedeniyle yalnızlığı tercih edebilir. Sakın üzerine gitmeyin, gerçekten hasta olabilir.

Aslan
Her bulunduğunuz ortamda estetik duyarlılığa verdiğiniz önem dikkati çekiyor. İnce zevkleriniz ve detaylar konusundaki hassasiyetiniz genellikle artı puan topladığı gibi, kimi zaman bazılarının da sinirine dokunabiliyor.

Başak
Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla finansal konularda konuşmak ve fikir birliği yaratmak için son derece uygun. Kafanızdakileri onlarla da paylaşmalısınız.

Terazi
Sevgiye, aşka düşkünlüğünüz ve yalnızlık korkunuz zaman zaman onunla ilgili problemleri göz ardı etmenize neden oluyor. Ama fedakarlık nereye kadar? Kendinize karşı biraz daha dikkatli ve itinalı olmanız gerek.

Akrep
İnisiyatif kullanarak bir karar almanız gerekebilir. Kararınızın yaratabileceği gerginliğe hazır olmalısınız. Ancak bir süre sonra aldığınız kararın pozitif etkilerini görmek, sizi çok rahatlatacak.

Yay
Maddi kaynaklarınızın başkaları tarafından suiistimal edilmemesi için daha dikkatli olmalısınız. İnsanlara yardım etmek isteğinizi başka yollardan da ifade edebilirsiniz.

Oğlak
Zaman zaman sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz kıskançlık hislerini frenlemekte zorlanıyorsunuz. Kendinize ve karşınızdaki insana biraz daha güvenseniz, çok daha sağlıklı bir şekilde ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

Kova
Bir insanı tanımak için ona borç vermenin çok iyi bir yöntem olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksınız. Çok güvenerek borç verdiğiniz bir arkadaşınızın sözünü tutarak parayı size geri ödemesi rahatlamanıza ve bu dostluğa daha da değer vermenize neden olacak.

Balık
Haberini alacağınız hukuki bir değişiklik, yeni bir iş yükünün doğmasına neden olabilir. Fakat ekip çalışmasıyla kolayca üstesinden gelebileceksiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder