Facebook Ailesi

Custom Search

22 Temmuz 2016 Cuma

23 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Kişisel becerileriniz sayesinde bir problemin çözülmesinde öncülük etmeniz söz konusu. Bu başarınız, yeni sorumluluklar üstlenmenize olanak yaratabilir.

Boğa
Birlikte olduğunuz kişinin hayatındaki değişimlere karşı kayıtsız kalmanız, onun incinmesine ve size olan güvenini yitirmesine neden oluyor. Bugün bu konuyu gündeme getirebilir.

İkizler
Son derece iyi bir gündesiniz. Yeni aşklara yelken açmak için sabırsızlanıyorsunuz. Karşınızdaki kişi, sizi gelip geçici bir macera olarak görmek istemeyebilir.


Yengeç
Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek. İyimser yapınız, ilişkilerdeki en büyük sermayeniz.

Aslan
Yoğun tempo, gün içinde bunalmanıza neden olabilir. Ama akşam saatlerine doğru rahatlayacağınızı bilmelisiniz. Unutmayın, pratik yanınızı öne çıkarırsanız, pek çok şeyi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Başak
Partnerinizin sevgiye ve şefkate çok ihtiyacı var. Hatta bugün omzunuzda ağlaması bile mümkün! Gün içinde stres seviyeniz çok yükselebilir, sakın ondan sevginizi esirgemeyin.

Terazi
İşlerinizi sabahtan sıraya koyarak gününüze bir düzen getirmelisiniz. Aksi takdirde yoğunluğun altından kalkamayabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen aksaklıklara karşı da toleranslı olmalısınız.

Akrep
Başkalarının sağlık sorunlarına gösterdiğiniz duyarlılığın yarısını kendinize gösterseniz, mükemmel bir fiziksel performans tutturabilirsiniz. Ama ihmal ediyorsunuz.

Yay
Bir iş arkadaşınızın özel sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Belki vaktinizin daralmasına neden olabilir ama bu samimiyetinizi ve yardımınızı hiçbir zaman unutmayacak.

Oğlak
Sevgilinizin yeni görüntüsü karşısında çok şaşıracaksınız. Yeni kıyafetlerinin ya da yeni saç şeklinin ona ne kadar yakıştığını kendisine de söylemeyi sakın ihmal etmeyin!

Kova
Romantik ve sürprizlerle dolu bir gün. Sevdiğiniz kişiye duygularınızın ne kadar derin olduğunu göstermeli ve kendinizi ifade edecek farklı yollar bulmalısınız. Muhakkak karşılığını göreceksiniz.

Balık
İşinizdeki sorunların üstesinden tek başınıza gelmeniz, çok da mümkün değil. Siz elinizden geleni yaptığınıza göre, artık yardım da isteyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder