Facebook Ailesi

Custom Search

19 Temmuz 2016 Salı

25 - 31 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Bu hafta, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız işlerin istediğiniz şekilde hallolmasını sağlayabilirsiniz...Nazik yaklaşımlar içine girebileceğimiz, daha diplomatik davranabileceğimiz, üretkenliğimizin ve yaratıcılığımızın artacağı birkaç günlük süreçteyiz. Doğru değerlendirmemizde fayda var..

Astrolog Filiz Özkol 25 - 31 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Mevcut bir durum sizin düşündüğünüz yönde ilerlemeyebilir. İşin güzel tarafı (siz inanamasanız da!), bu durum aslında, asıl plan söz konusu olunca oldukça iyi bir gelişme olarak görülmeli.Diğerlerinin tipik hareketleri konusunda açık fikirli olmanız bir ayrıcalık gerçekten ve ilişkilerde huzurun sağlanmasına da yardımı oluyor.

Boğa
Belli bir ilişki, işbirliği veya düzenleme kabul edilebilir olmayan bir zeminde gidip geliyor olabilir. Bu durumda, sizin bir yön belirlemeniz gerekecek.Karşınızdaki kişilerin sizin yolunuzu takip etmelerini beklemek veya iknaya çalışmak yerine, içinde bulundukları durumu, fikirlerini veya duygularını anlamaya çalışmanızda fayda var.

İkizler
İşe yaramayan ilişkileri sonlandırıp, işinize yarayacak faydalı işbirliklerine odaklanmak isteyebileceğiniz günlerdesiniz.Tüm enerjinizle sempatikliğinizi ve ifade yeteneğinizi kullanarak istediğinizi elde edebileceğiniz bir haftadasınız..


Yengeç
Aslında çok da istekli olmadığınız veya sezgilerinizin size onay vermediği maceralara atılıyor, imzalar atıyor veya planlara dahil oluyor olabilirsiniz. Bağlayıcı sözler vermeden önce tekrar tekrar düşünmenizde fayda var.Yaşadığınız yerle veya aile ağacınızla ilgili konularda iyileştirmeler yapabileceğiniz, aile ilişkilerinizi kuvvetlendirebileceğiniz ve karşınızdaki kişilerin hayatlarına güzellik katabileceğiniz bir hafta.

Aslan
Olmanız gerektiğinden ya da ihtiyaç duyduğunuzdan daha güçlü bir izlenim bırakıyor veya ilerlemeniz gerekenden daha hızlı ilerliyor olabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere antipatik görünmemek adına biraz daha düşük profil çizmenizde fayda var.
Duygusal, sosyal veya yaratıcılık gerektiren işleriniz hız kazanıyor. Bu hızlı trafiğin ardından, bu trafikle bağlantılı gelmekte olan olumlu olayları görmeye başlayabilirsiniz.

Başak
Bu hafta için karşınızdaki kişilere çok önemsiz gibi görünen yorumlar dahi yapmaktan kaçınmayı başarabilirseniz, bu kişilerin size çok daha fazla yardımcı olduğunu görebilirsiniz.Diğerlerinin işlerine koşmayı veya işleriyle uğraşmayı bir süreliğine ertelemenizde fayda var. Aşk, para veya sanatsal konularla ilgili olumlu gelişmeler odaklanmanızı gerektiriyor.

Terazi
Bu hafta çevrenizdeki pek çok kişinin kendilerine benzer kişilerle saçma denilebilecek diyaloglara girip üzerine bir de tartıştıklarını görerek şaşırabilirsiniz.Sonunda insanlar size hak ettiğiniz gibi davranmaya başlıyorlar. Diplomatik, nazik ve belki de bonkör tavırlarla karşılaşabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Akrep

Her istediğinizi yapma konusunda ciddi bir istek hissedebilirsiniz. Ancak, bu dileklerinizi beslemenin mevcut sisteminiz veya pozisyonunuz üzerinde değişiklik yapacağını da hatırlamanız gerekiyor.Bazı kişileri ya da kendinizi değişime zorlama eğilimini bir kenara bırakmanızda fayda var. Kendi özelinize odaklanmanız gereken bir dönemdesiniz.

Yay
Kendi ilgi alanlarınıza ve kendinize yönelme ve çıkarlarını koruma eğiliminiz artabilir. Ancak, biraz daha duyarlı ya da mantıklı kalmaya dikkat etmeniz gerekiyor.Uzun vadeli planlarınıza odaklanmalısınız. Bazı oyun planlarınızı yenilediğinizde hedef veya planlarınızın uygulanabilir olacağına yönelik işaretler varsa, durmayın!

Oğlak
Tüm dikkatinize rağmen bazı hatalar söz konusu olabilir veya aşırı detaycılık nedeniyle bazı problemler yaşanabilir. Dengede gidilmesi gereken bir hafta.Çok fazla toplum önünde olabileceğiniz günlerdesiniz. Plan ve projelerinizi dikkatle ele almanız ve hata yapmamak için biri bitmeden diğer işe başlamamanız gerekiyor.

Kova
Belli bir öneri ya da teklifi kendinize uygun bulmayabilirsiniz. Buna rağmen, içinde bazı şeyler akla yattığı için geri çevirmemeniz daha olumlu sonuçlar doğurabilir belki de.Kişiliğinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Keşiflere veya icatlara açık daha olumlu bir atmosferin hakim olabileceği bir hafta..

Balık

Belli girişimlerinizde veya işbirliklerinizde mutlaka kendi çıkarlarınızı korumanız ve kendi senaryonuzu uygulatmanız gerekiyor olabilir. Bu esnada, her şeyi en iyi şekilde hesapladığınızdan, ayrıntıları atlamadığınızdan ve olayları doğru yargıladığınızdan emin olmalısınız..Ortaklık, işbirliği veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işlere çekidüzen vermek isteyebileceğiniz günlerdesiniz. En iyi sonuçları elde edebilmek için diğer seçenekleri de değerlendirmeniz gerekebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder