Facebook Ailesi

Custom Search

24 Temmuz 2016 Pazar

25 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Analizleri

Koç
Bugünden itibaren işinizi ilgilendiren konularda görüşmeler ve iletişim hızlanabilir. Başvurular, önemli randevular vb konular üç hafta boyunca gündemde olabilir.

Boğa
Eviniz ve ailenizle ilgili konuların ağırlıklı olduğu bir dönemdesiniz. Tadilat, dekorasyon, evde konuk ağırlama, evle ilgili alışverişler ön planda bugünlerde.

İkizler
Ailenizle ilgili konuların gündeme alınacağı günlerdesiniz. Ertelenen veya üzerinde yoğunlaşılması gereken konularda diyaloglar artabilir.

Yengeç
Önümüzdeki bir hafta içerisinde kazançlı alışverişler söz konusu olabilir veya elinize bir para geçebilir.


Aslan
Aile ilişkilerinizin ön planda olduğu günler. İlişkilerde gerilim hissedilebileceğiniz için doğru şekilde hareket ettiğinizden emin olmanız gerekiyor. Kariyerinizi ilgilendiren önemli görüşmeler veya teklifler yolda!

Başak
Kendinizi doğru şekilde ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki hafta sonuna doğru kendinizi ruhen rahatlamış hissedebilirsiniz.

Terazi

Bugünden itibaren, arkanızdan çevrilen işler dikkat gerektirebilir ya da arkadan yapılan konuşmalar artabilir. Konuşmaları büyütmemenizde ve yolunuzda devam etmeye odaklanmanızda fayda var.

Akrep
İş yaşamınızda ve aşk hayatınızda sizi mutlu edecek bazı teklif ve önerilere açık bir haftalık süreçtesiniz.

Yay
Bugünden itibaren kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren konulara odaklanmaya başlayabilir, yeni planlar yapabilir, görüşme trafiğinizin hızlandığına tanık olabilirsiniz.

OğlakYabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatleri, eğitim, bilişim, hukuk, ticaret, medya, elektrik elektronik veya ulaştırma başlıklı konular ön plana çıkmaya başlıyor. İlişkide olduğunuz kişilerin hayatındaki olumlu gelişmelerden etkilenebilirsiniz.

Kova
Ortak kaynak kullanımı gerektiren işler (kredi, burs, sponsorluk, nafaka, miras, prim vb) ön plana çıkmaya başlıyor. Bu alanlarda zeki ve dikkatli olmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda bir hafta içinde olumlu gelişmeler söz konusu.

Balık
Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi hızlandırmak ve iletişimi arttırmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder