Facebook Ailesi

Custom Search

27 Temmuz 2016 Çarşamba

28 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu


28 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır durumdasınız. Bugüne dek değişiklikleri sevinçle karşılayan biri olmanıza rağmen, hayatınızın bu döneminde bir tutukluk içerisindesiniz.

Boğa
Para alacağınızdan emin olduğunuz durumlarda bile kendinizi garantiye almanız gerektiğini unutuyorsunuz. Nezaketten uzaklaşmak korkusu yüzünden iş yaşamında suistimale açıksınız.

İkizler
Neden sevgilinizi kıskandırmak konusunda bu kadar ısrarcısınız? İçinizden atamadığınız bir aşk hikâyesinin acısını çıkarıyor olmayasınız sakın? Maddi konularda yaşadığınız stres, kendinizi yorgun hissetmenize neden oluyor.Yengeç
Verdiğiniz borçların hesabını sormak, geri alma girişiminde bulunmak için uygun bir gün. Yalnız verdiğiniz kararlardan sizi döndürmek için yapılacak baskılara kulak asmamalısınız.

Aslan
Yazışmalarınızda daha itinalı olmalısınız. Hazırlayacağınız teklifteki yanlışlar, sonucun gecikmesine ya da işin olmamasına yol açabilir. Maddi konularda aktif olmalısınız.

Başak
Dedikodulardan çok etkileniyorsunuz. Neden sevdiğiniz kişinin sözlerine değil de insanların kıskançlıklarından söylediklerine inanmayı tercih ediyorsunuz?

Terazi
Yakın çevrenizden iki kişinin uzun zamandır gizli bir ilişki içinde olduklarını duymak, sizi çok şaşırtacak. Bu konudan etkilenerek, kendi ilişkinizi sorgulamaya başlamayın.

Akrep
Artık üzerinize aldığınız yükü başkalarıyla paylaşmak gereğine siz de inanmalısınız. Ağır sorumluluklarınız, aşırı yorgunluğa ve uzun vadede performans düşüklüğüne yol açabilir.

Yay
İlişkinizde daha ılımlı bir tavır içinde olmalı ve inatçılığı bir kenara bırakmalısınız. Sevdiğiniz kişi sizin deneyimlerinize güveniyor ama onun da kendine göre ihtiyaçları var.

Oğlak
Ailenizin sizin için ne kadar iyi şeyler düşündüğünü görmek, sizi son derece mutlu edecek. Bugünü onlarla geçirmek ve hasret gidermek size de çok iyi gelecek. Birlikte eskileri anımsayarak çok hoş vakit geçireceksiniz.

Kova
Bir konuda karar vermek sizi zorlayabilir. Alternatiflerin risklerini iyi analiz etmeli ve en az iki kere düşünmelisiniz. Yaşınız uygun olmasa da, kolesterol sorunu yaşayabilirsiniz.

Balık
Yeni birisiyle tanışabilir ve onunla keyifli zaman geçirebilirsiniz. İlişkinin kalıcılığını sağlamak için ciddiyetinizi göstermelisiniz. Kalorili yiyeceklere bu aralar çok düşkünsünüz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder