Facebook Ailesi

Custom Search

29 Temmuz 2016 Cuma

30 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Birlikte olduğunuz kişinin seyahate çıkması, kendinizi yalnız hissetmenize yol açabilir. Yalnızlığınızı unutmak ve rahatlayabilmek için bir uğraş bulmalısınız.

Boğa
Rahatlıkla yeni projelerin tohumlarını atabileceğiniz, verimliliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygusal enerjinizin yoğunluğu, etrafınızdaki herkesi pozitif etkileyecek.

İkizler
İş yaşamınızda yeni başlayacak yurtdışı bağlantılarının size büyük katkısı olacak. Yeni ufuklara doğru açılmanın heyecanıyla işinize daha bir şevkle sarılacaksınız.

Yengeç
Birlikte olduğunuz kişinin ebeveynlerine ve diğer akrabalarına karşı biraz daha ihtimam göstermeniz, ilişkinizin sağlığı açısından faydalı olacak. Paylaşmayı bilmezseniz, tamamen kaybedebilirsiniz.


Aslan
Mental alandaki kapasiteniz bugün çok yüksek. Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Başak
Yeni gelişmelere yön verecek, şekillendirecek planlar hazırlamak için son derece uygun bir gündesiniz. İşinizin bu aşamasında çok boyutlu düşünebilmenizin büyük katkılarını göreceksiniz.

Terazi
Partnerinizin çocuklarla ilgili duygu ve düşünceleri, bu konunun ilişkinizde gündeme oturmasına neden olabilir. Düşünce ve duygularınızı ona aktarmadan önce, onu tamamıyla dinlemelisiniz.

Akrep
Hareketli bir gün. Gündüz toplumsal alandaki aktif halinizin akşam katılacağınız davette de devam etmesi ve etrafınızdaki kişilerle olumlu bağlantılar kurabilmeniz, kendinize güveninizi tazeleyecek.

Yay
Kendinize yeni hedefler ve amaçlar edinebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tek yapmanız gereken, yeni alternatifleri saptamak ve gerçekçi olmak. Bırakın o da arada sırada kendi arkadaşlarıyla vakit geçirsin.

Oğlak
Arkadaşlarınızdan birinin çağrısına uyarak bir davete katılabilirsiniz. Sakın reddetmeyin, çünkü orada tanıyacağınız kişileri çok seveceksiniz. Bu aralar pozitif yaklaşımlara ihtiyacınız var.

Kova
Kendinizi çalışmak için zorlamamalısınız. Hata yapmaya ve dağılmaya çok eğilimli olduğunuz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle görüşememeniz söz konusu olabilir.

Balık
Bu aralar sağlıkla ilgili hiçbir probleminiz yok. İlişkinizde zorlama ve dayatma olarak gördüğünüz kalıplara ve davranış biçimlerine bir çözüm üretmenizin artık zamanı geldi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder