Facebook Ailesi

Custom Search

30 Temmuz 2016 Cumartesi

31 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İşinizdeki değişim sürecinde finansal problemler yaşamanız söz konusu. Bugün bunlarla ilgili çalışmalar yapmalısınız. Bu gece iyi uyumak için ne gerekiyorsa yapmanız lazım. Birkaç gündür sürekli bölünen uykunuz sizi halsiz bıraktı.

Boğa
Kendinizi iç dünyanıza gömmeye ve dışarıya kapatmaya eğilimli olan yapınız yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Ancak sorun olarak gördüğünüz pek çok şeyin, paylaştıkça korkutuculuğunu yitirdiğini göreceksiniz.

İkizler
Siz ilişkinizi korumaya çalışıyorsunuz ama bu, yaşanan problemleri görmezden gelmenizi gerektirmiyor. Biraz gerçekçi olmanız, sizi de sevgilinizi de daha iyi neticelere ulaştıracaktır.

Yengeç
Sabah hassas bir ruh halinde olabilirsiniz ama ilerleyen saatlerde eski neşenize kavuşacaksınız. Keyfinizin yerine gelmesi sizi harekete geçirecek ve arkadaşlarınızla birlikte olmak için programlar yapmaya başlayacaksınız.


Aslan
Oldukça kuvvetli ve zinde bir gününüzdesiniz. İstediğiniz her türlü bilgiye ulaşma ve elde ettiklerinizi de son derece verimli şekilde kullanabilme potansiyeline sahipsiniz. Neden denemiyorsunuz?

Başak
Sabahtan maddi konular gerginliğe yol açabilir ama akşam saatlerinde alacağınız bir haber ya da okuyacağınız bir yazı, finansal konulardaki çelişkili düşüncelerinize tam bir cevap olacak.

Terazi
Zihinsel olarak çok yoğun bir gün geçirmeniz, bedensel olarak da gergin hissetmenize neden olabilir. Özellikle boyun ve sırt egzersizleri, rahatlamanızda önemli rol oynayacaktır.

Akrep
Alacağınız bir telefon, sizi biraz düşündürebilir. Konuyla alakalı olarak negatif düşüncelere kapılmadan ve harekete geçmeden önce, yakın çevrenizde araştırma yapmalısınız.

Yay
Neden aşk, sevgi ya da duygusal ilişkilerle alakalı düşüncelerinizi kâğıda dökmüyorsunuz? Sevgilinize okuduğunuzda sizi daha iyi anladığını göreceksiniz.

Oğlak
Kardeşlerinizden ya da kuzenlerinizden birinin ihtiyaçlarına cevap vermek, bugün sizi çok meşgul edebilir. Onun sorununa çözüm bulurken, birlikte olmanın da keyfini çıkaracaksınız.

Kova
Çok önemli görüşmelerden kaçınmalısınız. Başka konuların gündeminizde olması, işinize yeterince konsantre olamamanıza neden olabilir.

Balık
Bencil davranışlardan vazgeçememeniz, ilişkinizin gerilemesine neden oluyor. Neden biraz daha dikkat etmiyorsunuz? Sinirsel mide spazmları yaşayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder