Facebook Ailesi

Custom Search

3 Temmuz 2016 Pazar

4 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2016 Pazartesi Günlük Burç Analizleri

Koç
Gereğinden fazla dürüst olabileceğiniz günlerdesiniz. Aşırı tepkiler vermenin bazı problemleri çözme olasılığı olmayacaktır. Biraz daha sabırlı olarak, karşınızdaki kişinin biraz olsun şüphe duymasına çalışabilirsiniz.

Boğa
Başladığınız şeyleri bitirmelisiniz. Tamamladığınız şeyler veya yapacağınızı beyan ettiğiniz konular nedeniyle kimse sizi yargılayamaz. Ani tepkiler veya hareketler size bazı bedeller ödetebilir ve istediğiniz karşılığı alamayabilirsiniz.

İkizler
Bazı kişilere düşünce ve duygularınızı açıkça aktarmanız sizden bilgi saklamasını engelleyebilir. Özgün teklifler destek bulmanızı kolaylaştırabilir.

Yengeç
Eviniz ve ailenizle ilgili işleri bir düzene sokmanızda fayda var. Evinizde yapacağınız keyifli değişiklikler eleştirileri azaltabilir ve evde daha fazla zaman geçirmek istemenizi sağlayabilir. Yeni veya az tanıdığınız kişilere kendinizle ilgili fazla bilgi vermemenizde fayda var.


Aslan
Sempatikliğinizi ve karizmanızı kullanmanız durumunda önünüzdeki engelleri aşarak yolunuzda devam etmeniz hiç de zor olmayacaktır. Üretkenliği ön planda tuttuğunuz kadar mükemmeliyete de önem vermenizde fayda var.

Başak
Başkalarına güvenerek değil kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Başkalarına fazla güvenmeniz durumunda partnerinizle veya birlikte çalıştığınız bir kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. İmajınızı, ilgi alanlarınızı veya pozisyonunuzu korumanız gerekiyor.

Terazi
İşinize dikkat etmeli ve keyifli aktivitelere yer açmalısınız. Romantizm özel yaşamınıza iyi gelebilir. Dış görünüşünüzde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Akrep
Başkalarının hatasının bedelini siz ödemek zorunda değilsiniz. Alışılmadık kişi veya şeylerle ilgilenmek eğitici bir deneyim oluşturabilir.

Yay
Plan ve niyetlerinizi paylaşmanız durumunda ilgi çekebilirsiniz. İkili ilişkiler, işbirlikleri veya ortaklıklar olumlu şeyler vaat ediyor olabilir. Yeni bir ilişki veya anlaşmaya sıcak bakmanızda fayda var.

Oğlak
İlginize ihtiyacı olan kişileri ihmal etmeniz eleştiri ve şikayetlere neden olabilir. Daha planlı ve organize davranarak kritiklerin önüne geçebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Kova
Artık fikirleriniz netleşiyor ve ilerleyebilmek için neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Fırsatlar kapıda. Dolayısıyla, hedeflerinizi koymanız planların uygulanmasını kolaylaştıracaktır. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Balık
Bazı engellemelerle veya direnç gösteren kişilerle karşılaşabilirsiniz. Neyse ki problemlerle baş etme konusunda en iyi burçlardan birisisiniz. Planlarınızı bozmaya çalışan kişilerin ne yapmaya çalıştığını netleştirmeniz, ileride üzülmenizden daha iyi sonuçlar doğurabilir. Güven duyma zamanı değil.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder