Facebook Ailesi

Custom Search

4 Temmuz 2016 Pazartesi

5 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Güç mücadeleleri veya tartışmalı ortamlar nedeniyle yorgun düşebilirsiniz. Karşıt düşünceli kişiler veya size gösterilen direnci akıl oyunları kullanarak kontrol altına alabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. Eski aşkların belirsizlik veya kararsızlık yaratmasına izin vermeyin.

Boğa
Duygusal şantajlara boyun eğmemelisiniz. Tartışarak zaman kaybetmenin bir anlamı yok. Zira, yaratıcılık gerektiren işlerde hayal gücünüzün faydasını görebileceğiniz bir gün. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konuları en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

İkizler
İşbirliklerinin ve ekip çalışmalarının faydasını görebileceğiniz bir gün. Dolayısıyla, oluşturulan yapının herkese uyuyor olmasına dikkat edin. Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Sizi kötü göstermeye çalışan kişiler olabilir.


Yengeç
Sizi zorlamak isteyen kişiler olabilir, ancak onlara karşılık verip vermeme meselesi size kalmış! Diğerleriyle paylaşmanız durumunda özel sırlar deşifre olabilir. Evinize, ailenize veya yaşadığınız yeri daha konforlu bir yere dönüştürmeye odaklanmalısınız. Romantik konularda sıkıntı oluşabilir.

Aslan
Sizi provoke eden kişilerin oyunlarına gelmemelisiniz. Sakinliğinizi koruyun. Paranızı ve değerli eşyalarınızı korumalısınız. Gerekli gereksiz maddi yardımlar söz konusu olabilir. Bonkörlüğünüzün sizi yıpratmasına izin vermeyin. Enerjinizi, evinize, ailenize ve aşk hayatınıza harcamanızda fayda var.

Başak
Ek sorumluluklar alabilirsiniz ama altından kalkması zor olacaktır. Eleştiri ve şikayetlere açık bir gün. Meslektaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ani harcamalardan sakınmanızda fayda var.

Terazi
Tartışmalı ortamlara çekilebilir, karşıt görüşlü kişilerle yüz yüze getirilmeye çalışılabilirsiniz. Bu tür ortamlardan uzak durun. Ortaya çıkaracağınız işler gözlem altına alınabilir ve fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız.

Akrep
Farklı kültürlere, yaşam tarzlarına veya felsefelere ilgi duyabilirsiniz. Olayları gözlemleme, planlama ve harekete geçme yeteneğiniz başkaları üzerinde etkileyici olabilir ve olumlu değişikliklere neden olabilir.

Yay
Yaptığınız işler için takdir veya destek beklemeniz hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koyup uzaklaşmanız daha doğru olacaktır. Stresi azaltacak aktivitelere ağırlık vermeli ve tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız.

Oğlak
Hayatı daha fazla hafife almalı ve en iyi bildiğiniz ve yaptığınız şeylere odaklanmalısınız. Karşıt görüşlü kişilerle tartışmak gereksiz güç mücadeleleri anlamına gelebilir. Özel yaşamınızı maddi, manevi etkileyebilecek kişilerle söz münakaşası yaşamamanızda fayda var. Politik olun.

Kova
Kendinize güveninizi artıracak kişisel gelişim araçlarına, uygulamalarına ve çalışmalarına ağırlık vermelisiniz. Pozisyonunuzu yükseltmek veya evden yürütülebilecek çalışmalar yapmak istiyor olabilirsiniz. Doğru yatırımlar yapmanız durumunda maddi konularda endişelenmeniz gerekmeyecektir. Ufukta aşk var.

Balık
Kaçınılmaz olanı kabullenmek en iyisi. Sonuçlar yararınıza olacaktır. Dolayısıyla nedensiz yere çok fazla yorulmanıza gerek kalmayacak. Kişisel gelişime önem verin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder