Facebook Ailesi

Custom Search

5 Temmuz 2016 Salı

6 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2016 Carşamba Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bugün hangi konuların üzerinde ısrarla durduğunuza veya hangi alanlarda ısrarcı olduğunuza dikkat etmelisiniz. Zira önümüzdeki hafta bugünlerde fikirleriniz değişmiş olabilir! Detaycı olmanız gerekiyor. Eski bir tanıdık, kararlarınızda etkili olabilir.

Boğa
Eski ilişkilerinizin sizi durdurmasına izin vermemeli ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Net olmayan konularda daha fazla soru sormanız gerekiyor. Yanıltıcı kişiler söz konusu olabilir. İçinde bulunduğunuz durumla ilgili düşüncelerinizi dile getirmeden önce iyi düşünün.

İkizler
Gerçekleri görememeniz durumunda sorunlar oluşabilir. Bazı kişilerin bazı şeyleri yerine getiremeyeceğinin veya getirmek istemediğinin farkına varmanız gerekiyor. Daha fazla çalışmayı gerektirse de, işinizle ilgili işleri tamamlamanız, problemli yerleri düzeltmeniz gerekiyor.


Yengeç
Yaratıcılık tabanlı bir işbirliği veya arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni girişimlerin yolunu açabilir. Sezgileriniz değişiklik yapılması gereken konularda doğru seçimler yapmanıza yardım edebilir. Aşırı tepkilerden kaçının.

Aslan
Eski bir anı, tanıdık veya olay, eski bir fikri tekrar hayatınıza taşıyabilir. Ne söylemek veya yapmak istediğinizin farkındasınız. Bu durumu dışarı yansıtırken sakin ve planlı olmak, yüksek sesle dile getirmekten daha kolay olabilir. Birlikte yola devam etmek istediğiniz kişileri bulmanız gerekiyor.

Başak
Sizi yanlış yönlendiren kişilere dikkat edin. Kıskançlık veya güven başlıkları ön planda. Paranızı korumalısınız. Sosyal faaliyetlere katılımınız arttıkça farklı konulardaki ilerlemeniz de hızlanabilir veya önünüzde farklı olanaklar oluşabilir.

Terazi
Her ne kadar zorlansanız da, sakin kalmayı başarabilirseniz kârlı çıkarsınız. Diğerlerinin yaptıklarına değil, kendi yaptığınız işlerin nasıl göründüğüne odaklanmalısınız. Yeni şeyler öğrenmeniz veya yeteneklerinizi geliştirmeniz, ilerlemenize yardım edebilir.

Akrep
Elinize bir şey geçmeyecekse pazarlıktan kaçınmalı veya anlaşmalar esnasında dikkatli olmalısınız. Bugün tekrar söylüyorum: Siz farkında olmasanız da etrafınızda pek çok şey olup bitiyor. Bu konularda neler yapabileceğiniz üzerine düşünmeniz gerekli. Fark yaratmak için cesur olmak gerekebilir.

Yay
Bir arkadaşınız, akrabanız veya yakın çevreden birisiyle yaşayabileceğiniz duygusal problem nedeniyle, bir daha geriye dönüp bakmayacağınız bir hamle yapmanız gerekebilir. Bazı sunumlarınız esnasında ya da dileklerinizi yerine getirirken sözlerinizi dikkatli kullanmalı, diğerlerini de düşünerek konuştuğunuz hissi yaratmalısınız!

Oğlak
Bazı konuları zorlamamanızda fayda var. Aksi takdirde, bazı şeyler dağılabilir ve toplanıp toplanamayacağına karar veren taraf olamayabilirsiniz. İşbirlikleri veya ilişkiler, sizi bazı konularda engelleyebilir. Tartışma ortamlarına girmemelisiniz. Bir hafta sabır gerekli, sonrası daha kolay geçecektir.

Kova
Belli anlaşma veya pazarlıklara ağırlık vermeniz durumunda maddi akış hızlanabilir veya kâr elde edebilirsiniz. İletişim ağınızı genişletmeniz durumunda teklifler söz konusu olabilir. Ancak geçen hafta yazdığım gibi, ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmemeniz neticesinde kendi planlarınıza göre değil, başkalarının programlarına göre hareket etmeniz gerekebilir.

Balık
Geçen hafta bahsettiğim etkiler belirginleşmeye başlıyor. Kimin sizin tarafınızda kimin karşınızda olduğu göründüğü kadar net olmayabilir! Dolayısıyla belli anlaşmalara tamam demeden önce detaycı ve şüpheci olmalısınız. Size sunulanları sorgulamalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder