Facebook Ailesi

Custom Search

6 Temmuz 2016 Çarşamba

7 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu


7 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Hayatınızda olumlu adımlar atmak istiyorsanız harekete geçmelisiniz. Değişime açık olmanız, olası riskleri azaltmanın ve potansiyel gelişimi ve kazançları ortaya çıkartmanın tek yolu olabilir.

Boğa
Bazı kişiler bazı konulara ilgisizliklerini şimdiden dile getirdiyse, bırakın gitsinler. İstediğiniz kadar anlatın, uyarın veya işaretleri göstermeye çalışın sizi dinlemeyeceklerdir.

İkizler
Sizin için faydalı düzenleme veya planların eşiğindesiniz. Dolayısıyla, diğer seçenekleri görme arzusuyla zaman kaybediyor olabilirsiniz.


Yengeç
Bazı adımları başkalarının atmasını bekleyerek zaman kaybediyorsunuz. İlerlemenizi yavaşlatan unsurlar kendiliğinden kaybolamayacağına göre, bir şeyler yapmanız gerekiyor.

Aslan
Bazı durum veya ilişkiler daha fazla anlayışlı olmayı, daha fazla sevgiyi veya daha akıcı diyaloğu hak ediyor olabilir. Tartışmaları körüklemek doğru olmayabilir. Anlayışlı ve düşünceli davranılmasında fayda var!

Başak
Sakinliğinizi korumanız gereken günler. Anlayışlı olmamanız veya çabuk sinirlenmeniz durumunda kaybeden taraf olabilirsiniz.

Terazi
Bazı konuları sonlandırmadan veya tamamen dışında kalmadan önce 10 gün beklemenizde fayda var. 10 gün sonra, fikriniz değişebilir veya konu hakkında daha fazla manevra yapabilme kabiliyeti kazanabilirsiniz.
Akrep
Bazı anlaşmalardan vazgeçmeniz veya sözlerinizi yerine getirmenin zorluğunu görmeniz detaylı çalışma gerektirebilir. Bir zamanlar yerine getirilmesi kolay gibi görünen vaatlerin zorluğu veya mantıksızlığı ortaya çıkabilir.

Yay
Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bu durumda özür beklemek veya özür dilemek yerine, durumun doğru anlaşılmasını veya kamufle edilmesini sağlamak daha doğru olacaktır.

Oğlak
Bazı konularda bazı kişilere ne kadar ileri gidebileceğiniz gösterme dürtüsüyle başa çıkamayabilirsiniz. Bugünlerde, karşınızdaki kişilerin sorumluluk almasını bekliyorsanız yanılabilirsiniz.

Kova
Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan veya ilerlemeden bir fayda elde etmeniz gerekiyor. Geldiğiniz kadar yorucu bir yol sizi bekliyor olabilir, ama artık fayda sağlama zamanı geldi!

Balık
Bazı şeylerin (iş, plan, ilişki vb.) tohumlarını atma zamanı geldi! Şu an vakit ayıramamanız durumunda, istediğinizi alamayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder