Facebook Ailesi

Custom Search

8 Temmuz 2016 Cuma

9 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

9 Temmuz 2016 Cumartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları  


Koç
Küçük şeylere takılmak veya sinirlenmek huzurunuzun kaçması anlamına gelebilir. Dolayısıyla, vizyonunuzu kaybetmemeli ve esnekliğinizi korumalısınız.

Boğa
Hedef ve amaçlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Bazı şeyleri istemek ve yapmak arasında fark var.

İkizlerSiz ve karşınızdaki kişiler olayların farklı noktalarında olabilirsiniz. Öncelikle herkesin sakinleşmesini beklemeli ve ardından sizin için en uygun yoldan ilerlemelisiniz.

Yengeç
Bazı konuları gözden geçirebilirsiniz. Yaptığınız planların veya devam ettiğiniz yolun mantığı, faydası veya bu yolda devam etmek isteyip istemediğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.


Aslan

Bazı konular göründüğü gibi olmayabilir, özellikle bazı anlaşmalar, üzerinde uzlaşılan konular veya kontratlar bitmiş gibi görünse de havada kalan öğeler olabilir. Güvenilir bilgilere ulaşana kadar beklemelisiniz.

Başak
Gerçekten bildiğiniz veya bildiğinizi düşündüğünüz konular arasında önemli farklılıklar olabilir. Harekete geçmeden önce her konunun sağlamasını yapmanızda ve bilgi toplamanızda fayda var.

Terazi
Diğerlerinin neler istediği veya neler olup bittiği konusunda kafanız karışmış olabilir. Yakında işler netleşmeye başlayacak, şimdilik sakin şekilde bir köşede beklemenizde fayda var.

Akrep
Bazı kişilere yardım etme ve jest yapma arzunuzun önüne geçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak, biraz geri çekilip durum değerlendirmesi yaptığınızda, şu ana kadar ne kadar çok şey verdiğinizi görüp şaşırabilirsiniz.

Yay
Hızla belli yargılara varmak doğru olmayabilir. Zira, gerçeği yanlıştan ayırmanın zor olduğu günler. Tüm gerçeklere ulaşana kadar beklemenizde fayda var.

Oğlak
Bazı konularda yoldan çıktığınızı düşünebilir ve bu düşüncenizi türlü bilgece cümleyle kendinize ima edebilirsiniz. Ancak aslında tam da olmaya ihtiyaç duyduğunuz yerdesiniz.

Kova
İş hayatınızı veya maddi konuları ilgilendiren teklifleri doğru değerlendirmeniz gerekiyor. İçlerinde bulunan boşluklar veya eksikler ileride sorun yaratabilir.

Balık
Pek çok ilişkinizin veya anlaşma, plan ya da düzenlemelerin gidişatı ya da geleceği hakkında kararınızı verdiniz. Ancak karşı taraf kararınızı onaylamayabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder