Facebook Ailesi

Custom Search

19 Temmuz 2016 Salı

Akrep Burcu Aralik 2016 Yorumu

Akrep Burcu

Akrep Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz. Çevremizdeki kişilerin sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacağız. İlişkilerimizde agresiflik yaşayabiliriz. Çok fazla seyahat ededeğimiz zihinsel aktivetimzin çoğa lacağı ve enerjimizin duygularımıızn güçlü ve yüksek olacağı bir döneme giriş yaşayacağız.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; çok kuvvetli duygusal tecrübeler yaşayacakları aynı zamanda ruh halinde uzun zamandır süregelen korkularından kurtulacakları bir döneme geçiş yapacaklar. Hisleri çok kuvvetli olacağı gibi bu dönemde görecekleri rüyalara dikkat etmelerini tavsiye ederim. Parasal sıkıntıların sonuna geldiler.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak. Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor.. Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemizle geç miş zamanda zaman da kalan sorunların çözümleriy le uğraşacağız.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; bulunduğunuz yerden ayrılıp şehir dışında başka bir yere yerleşeceğiniz gibi aynı zamanda uzun zamandır huzursuz olduğunuz bir konuda iletişim ağınız da yenilikler olacak.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor.. Kişisel kaynaklarımızı yeteneklerimizi sahip olduklarımızı değerlendireceğimiz ustaca paraca kazanacağımız somut şeyler üreterek girişimde bulunacağımız ve kişisel yeteneklerimizi sağlamlaştıracağımız bir döneme giriyoruz. Ortaklaşa kazançlarımızda öenmli güzel dengeler oluşacak. Maddi sıkıntımız varsa da bunların üstesinden kontrolü bir şekilde gelerek yenebiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder