Facebook Ailesi

Custom Search

12 Temmuz 2016 Salı

Akrep Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Akrep Burcu

Akrep Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı; ilişki anlamında çok fazla sosyalleşeceği ve kendini partnerine daha fazla ifade edeceği bir süreç içerisinde olacaklar. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde tanışacakları biriyle önemli bir ilişkiye bir adım atıp uzun zamandır duygusal anlamdaki boşluklarına son verebilirler. Ortaklıklar konusunda önemli bir döne me geçiş yapacaklar.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yönde kar sağ layacaklar.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar.değerli hedi yeler alabilir veya verebilirler. Para kazançlarında bü yük artışlar olacaktır.

20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; Sevgiye kendimizi adayacağımız aşk konu sunda önemli gelişmeler yaşayacağımız platonik aşkta yaşabileceğimiz bir süreç yaşayacağız.


21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. Finansal konularda hareketli olumlu gelişmeler içerisinde olacak. Yeni pahalı taşınır taşınmaz mülk satın alabilir.Manevi değerlerinize de çok önem vereceğiniz bir süreçtesiniz.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor. Yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma konuşma mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomu zun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder