Facebook Ailesi

Custom Search

17 Temmuz 2016 Pazar

Aslan Burcu Aralik 2016 Yorumu

Aslan Burcu

Aslan Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz.. Ortak çalışmalarda ve ilişkilerinizde zorlayı sorunlarla karşılabilirsiniz. Eleştirilere maruz kalarak gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu beklenmedik sorunlara olumlu yaklaşmanızı tavsiye ederim.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; egolardan arınacağın kendini dinleyeceğin duygu ve düşüncelerine güven duyman gereken bir döneme giriyorsun. Asosyal olabilirsin. Ayrıca ruhani ve mistik konularla fazla ilgileneceğin bir dönem olacak. Yurtdışından edineceğiniz yeni arkadaşlarınızla hoşça va kitler geçirebilirler.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; Günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir ya rarlı dialoglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat edin.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. Kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; iş hayatımıza odaklanacağımız mantıklı adımlar atacağımız bazen de duygusal olarak kırılgan olacağımız bir sürece giriyoruz. Evmizde bakım ve temizlik gibi durumlar ilgilenebiliriz. İş yerinde değişimler yapabiliriz. Ufak tefek mide hastalıklarına dikkat etmeliyiz.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor. Çocuklarımızın ihtiyaçlarıyla ilgili sorumluluğumuzun artacağı çocuk yapma konusunun gündeme geleceği yaratıcılığımızda durgunluk yaşayacağımız, aşk konusunda ise bazı sınırlamalar içerisinde olacağımız ve kendimizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirip eğlenebileceğimiz bir sürece gireceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder