Facebook Ailesi

Custom Search

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Aslan Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Aslan Burcu

Aslan Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, kariyer alanında kontrolde olacağınız ve iyi bir çalışma ortamı yaratacağınız bir dönemdesiniz. Sizden yaşça olgun yabancı uyruklu bir kadından alacağınız destek sizin adınıza çok elverişli olacak. İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız duygusal patlamala ra dikkat edin.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üste sinden gelebiliriz.

16 Kasım Venüs Yay Burcunda; aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisinde bulunabiliriz.


18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; Harcamalarımıza dikkat edeceğimiz finansal konularda ideal adımlar atacağımız ve cinsellik açı sından bir döneme geçiyoruz.

20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; bu dönemde aşk hayatına odaklanacağız. Yeni ilişkiler içerisine giripo gerçekten bizi mutlu edecek yeni hsiler tecrübe edebiliriz. Hamile kalmak isteyen balıklar hamile kalabilir ve sağlıklı doğum yapabilir. Aşk hayatı kötü giden balıklar pozitif gelişmeler yaşayarak yeni bir maceraya adım atabilirler. Bu dönemde adım attığınız ilişki çok sağlam ve kalıcı olacak. Aynı evi pay laşmaları mümkün.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. iş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin bir sürece giriyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder