Facebook Ailesi

Custom Search

22 Temmuz 2016 Cuma

Balik Burcu Aralik 2016 Yorumu


Balık Burcu

Balık Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz.. İçsel sıkıntılarımızın çoğalacağı sağlık ve ruhsal sorunlarımızın ortaya çıkacağı bir dönem. Bazı kayıplar yaşayabiliriz. Bu dönemde Kendini arındırma ve dinlendirme çalışmaları size yararlı olacaktır. Ayrıca çevrenizde bulunan gizli düşmanlarınızı da dikkate alın.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; bulunduğunuz şehrin dışında ev satın alabilirsiniz. Güvenliğinize çok önem vereceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Aynı zamanda uzun zamandır uzakta olan ailenizle ya pacağınız paylaşımlardan mutluluk duyacaksınız.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; Arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor.. Zihnimizin çok dağınık olacağı konsantre olamadığımız bir süreçten geçicez. Bilinçaltımızda gizli kalmış bazı korku ve düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi hakkımızda dedikodular duyabiliriz. Bu dönem problemlerle yüzleşmeyi seçerseniz kazanan siz olacaksınız.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; çok sosyal olacağınız yeni arkadaşlar edinip yeni toplantılarda bulunacağınız aktif ve güzel bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Bu dönem uzun zamandır arzu ve istekle rinize kavuşma ihtimaliniz çok yüksek.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor.. Kariyerimizle ilgili çok ciddi adımlar atacağımız mesleki yükseliş konusunda fazladan çalışacağımız ve mesleki zorluklarımızın farkına vararak yeni gelişmeler içerisinde adım atacağımız bir dönemdeyiz. Ayrıca evlilik konusunda ciddi kararlar vereceğiz. Hırslarımızı kontrol altına almalıyız. haritanızda oluşan naçılara bakarak sıkıntı yaşayabileceğinizi söyleyebilirim. Eğer planları nızı doğru şekilde uygularsanız zirveye ulaşacaksınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder