Facebook Ailesi

Custom Search

14 Temmuz 2016 Perşembe

Balık Burcu Kasim 2016 Aylık Yorumu

Balık Burcu


Balık Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, bu dönem şehir dışı iletişiminiz yolculukları çok fazla olacağı gibi üniversiteye hazırlanan teraziler şehirdı-şı-ülke dışında bulunan üniversiteleri kazanabilirler. Aynı zamanda çevremizle olan iletişimlerimizde duy gusal tepkilere önem verelim.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. işimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir..

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; parasal konularda güzel ve yararlı ve kazançlı bir dönem içine giriyorlar. Mesleki anlamda dikkat çekici bir süreçte olacaklar. Aynı zamanda iş konusunda çevre değişikliği yaşayabilirler.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; Kendimizle ilgili önemli kişilik değişimleri yaşanabilir. Güvenimiz azalabilir. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Gerçeklerden uzaklaşmamalıyız.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. Kariyer hayatınızda daha çok sorumluluk alacağınız ve yeni işlere olumlu şekilde adım atacağınız bir dönem. Toplumdaki yerinizde kalıcı adımlar atıyorsunuz.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor.. Arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder