Facebook Ailesi

Custom Search

17 Temmuz 2016 Pazar

Başak Burcu Aralik 2016 Yorumu

Başak Burcu

Başak Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz.. Çalışma ortamında ve sağlıkla ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirler. Yanlış tedaviler kendilerine zarar verir. Hastalık ve kazalara dikkat.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; kariyer alanında kontrolde olacağınız ve iyi bir çalışma ortamı yaratacağınız bir dönemdesiniz. Sizden yaşça olgun yabancı uyruklu bir kadından alacağınız destek sizin adınıza çok elverişli olacak. İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız duygusal patlamalara dikkat edin.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; Aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisin de bulunabiliriz.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor..İş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin bir sürece giriyorsunuz.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; bu dönemde aşk hayatına odaklanacağız. Yeni ilişkiler içerisine girip o gerçekten bizi mutlu edecek yeni hsiler tecrübe edebiliriz. Hamile kalmak isteyen balıklar hamile kalabilir ve sapğlıklı doğum yapabilir. Aşk hayatı kötü giden balıklar pozitif gelişmeler yaşayarak yeni bir maceraya adım atabilirler. Bu dönemde adım attığınız ilişki çok sağlam ve kalıcı olacak. Aynı evi paylaşma ları mümkün.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor..ev hayatımızla ilgili daha sağlam adımlar atacağımız aile içi sorumluluklarımızın artacağı, özellikle kariyer konusunda sağlam adımlar atacağımız ve eski arkadaşlıklar ve eski aşklarla yüzleşeceğimiz bir döngünün içerisinde olucaz.yeni bir ev alabilir, evlenebilir yada başka bir şehre yerleşebiliriz. Sağlam adımlar atacağız iş hayatımızda da büyük yenilikler yapacağımız bir döneme giriyoruz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder