Facebook Ailesi

Custom Search

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Başak Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Başak Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sistemimize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemizle geçmiş zamanda zaman da kalan sorunların çözümleriyle uğraşacağız.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sis temimize de ayrıca dikkat etmemiz gereken bir dönem.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; evlilik ilişkiler ve ortaklıklar konusunda olumsuzluklar ve hayal kırıklıkları yaşanabilir. Güvenimizi kaybedebiliriz. İlişkide olduğumuz kişilerle ilgili konu larda net kararlar vermekte uygun bir zamanda değiliz.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. Evinizle ilgili yenilikler yapabilir hatta uzun süredir ev satın almak istiyorsnaız bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz.aynı zamanda özellikle annenizle ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar sona ermekt..

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor. Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üste sinden gelebiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder