Facebook Ailesi

Custom Search

15 Temmuz 2016 Cuma

Boğa Burcu Aralik 2016 Yorumu

Boğa Burcu

Boğa Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz..İş hayatında rekabet dolu bir sürece giriyorsunuz. Beklenmedik sorunlarla karşılaşabilir çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sizden üst kişilerle ile yapacağınız tartışmalardan uzak durun. Ayrıca bazı oğlaklar kariyerlerindeki duruma son vererek kendi işini kurma pla nını hayata döndürebilirler.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; finansal konuların ön planda olacağı gibi para harcama konusunda kendini kaybedebilirsiniz. Bu dönem alacağın bir araba bir ev seni biraz maddi sıkıntıya soka bilir. Biraz daha beklemen adınıza daha iyi olacaktır. Ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelecek teklif pa rasal kazancına değer katacaktır.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. Deneyimlerini zen ginleştiren teraziler bu dönemde kendilerine çok de ğer katacaklar.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor.. Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahat lerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; Pozitifi rahat iyimser yeni duygular içerisinde ruhsal yeni adımlar atabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinizle ilgili yenilikler yaşayabilir uzun zamandır A.B.D. gibi çok uzak ülkelere gidebilir burada huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi güvende hissedeceğiniz heyecanlı fikirlerle yeni adımlar atacaksınız.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor...Bu süreçte kişisel dönüşüm, finansal güvence cinsellikle ilgili durumlar konusunda test edileceğiniz ve özellikle fazla sorumluluklar alacağınız bir döneme geçiş yapacaksınız. Yaşadığınız bazı konularda krizler ve yüksek değişimler yaşayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder