Facebook Ailesi

Custom Search

9 Temmuz 2016 Cumartesi

Boğa Burcu Kasım 2016 Aylık Yorumu

Boğa Burcu

Boğa Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, bu dönem alıngan kaprisli duygusal tepkilerinin çok dengesiz olacağı bir döneme giriyorsun. Kişisel meselelerin çok fazla ön planda olacak. Yetersiz hissettiğin her şey bir sonuca bağlanacak. Objektif olmaya özen gösterin.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu süreç ler yaşayacaklar. Zihinsel anlamda güçlü olacaklar.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; miras prim vergi gibi konularda uzun zamandır elde edemediklerini alabilirler. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşiniz den ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; Arkadaş grubumuza ve çevremize çok dikkat etmemiz gereken zamanlarda olacağız. Planlarımızı mutlaka kendimize saklamamız gerekecek.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. ruh haliniz duygularınız normalden daha farklı olabilir. Eskiye özlem duyarak bazı sıkıntılar üzüntüler yaşayabiliriz. Finansal konularda bazı korkular oluşabilir. Ev arsa gibi miraslar da kalabilir bize.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor.. Yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içer sinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliş tirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder