Facebook Ailesi

Custom Search

5 Temmuz 2016 Salı

Filiz Özkol 11-17 Temmuz 2016 Haftasi Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

Bazı yanlış anlaşılmalar ya da yanlışlıklar nedeniyle bazı şeylerin dışında kalabileceğimiz günlerdeyiz.
Bu tür bir durumda özür beklemek, dramatik ikna yolları denemek veya gürültülü şekilde kapıları çalmak yerine, olayların düzelmesini veya istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilecek düzenli, hesaplanmış ve organize adımları atmak daha doğru olacaktır. Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler.
Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.


Astrolog Filiz Özkol 11 - 17 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları


Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, hassas konu veya ilişkileri diplomatik şekilde güvenilir ve daha rahat bir platforma taşıyabilirsiniz. Sosyal aktiviteler veya iletişim ağınızı genişletmenizi sağlayabilecek olaylar yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir. Olaylara genç yaklaşımınız ileride size yardım edebilecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Kişisel gelişim projelerine ağırlık verin. Sorumluluklarınızı yerine getirmeniz şikayetlerden kurtulmanızı sağlayabilir. Alışverişe çıkmak veya arkadaşlarla planlar yapmak türünde keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Son dakika değişiklikleri ilginç maceraları destekleyebilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bazı iş ya da ilişkilerin onarılması mı yoksa bitirilmesi mi gerektiği üzerine düşünebileceğiniz bir hafta sonu. Özel yaşamınızda, ailenizde veya evinizde rahatsız edici ufak tefek gelişmeler yaşanabilir. Hassas veya pratik yaklaşımlarla olayları çözebilirsiniz, büyümesine izin vermeyin.
Sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Uzlaşmacı olmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız. Ufak tefek şeyler keyfinizi kaçırmamalı. Evinizde konfor artırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu tür değişiklikler kendinizi iyi hissetmenize ve stresi azaltmanıza da yardım edebilir.


İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İstemediğiniz organizasyonların, bağlantıların veya işlerin içinde olmamanız ve net şekilde “hayır” demeniz gereken bir hafta sonu. Kulaktan dolma bilgilerin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Yaşam tarzınızda yararlı değişiklikler yapabilirsiniz. Romantizm yakın bir kişiyle ilişkinizi güçlendirebilir. Yardıma yatkın olmanız güzel, ama iyi niyetinizi suiistimal eden kişiler olabilir. Eviniz, aileniz ve sizin için önem taşıyan bir kişi için daha fazla gayret göstermelisiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Sezgisel olarak ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Evde yapacağınız yaratıcı değişiklikler büyüyen sorunların çözümüne yardım edebilir. Meslektaşlarınızla veya yaşça sizden büyük kişilerle ilişkilerinizi geliştirmelisiniz. Uzman kişilerin tecrübelerine kulak vermekte fayda var.Elinize hiçbir şey geçmeyecek olmasına rağmen tüm işleri üstlenmenize gerek yok. Sadece kendinize düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeniz gerekli. Evinizle ilgili bir kişiye yaklaşımınızı değiştirmeniz daha olumlu sonuçlar ortaya çıkartabilir.Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Eviniz, aileniz veya mal varlıklarınızla ilgili konuları, her zamankinin aksine daha sakin ele almanız faydalı olabilir. Kontrollü kalabilmek için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Bazı kişiler gücünüzü sınayabilir. Uyum sağlama yeteneğiniz ve önerilere açık olmanız size duyulan saygıyı artırabilir. Organize ve hazırlıklı olmanın faydası görülebilir. Özel yaşamınıza ait sırları kimseyle paylaşmamalısınız. Değişiklik yapılması gereken konular olabilir. Sağlığınızı ve maddi durumunuzu korumanız gerekiyor. Her şeyin fazlası yaşam standardınızın zorlanması anlamına gelebilir. Aşk hayatınız ön planda.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Sizi her anlamda garantide gören kişilere dikkat edin. Bağlayıcı sözler verdiyseniz, yüklenilmesi gereken sorumluluklar öngörülenden çok fazla çıkabilir. Detaycı olmanız yanlışların önünü kesebilir. Sunulan ya da elinize geçen bilgilere kulak vermenizde fayda var. İlişkilerinizde ve işbirliklerinizde sezgilerinize güvenebilirsiniz. Yaşadığınız yerle ilgili alacağınız bir karar gelecekte maddi durumunuzu etkileyebilir.


Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Maddi getirisi olabilecek işlere odaklanmalısınız. İnandığınız şeyler için öneriler getirebilir veya destekleyici olabilirsiniz. Çözüm getirme ve uzmanlığınızı sunma yeteneğiniz yardımlarınızdan faydalanan kişiler tarafından takdir görebilir ama size yakın kişilerin şikayetleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu bağlantıları tekrar değerlendirme zamanıdır. Planlarınızı bozan kişilere izin vermemelisiniz. Sunduklarınızın faydasını görebilecek ve sizi takdir edebilecek kişi ve gruplara katkınız olabilir. İlginç bir teklif işiniz veya özel yaşamınızla ilgili olumlu değişikliklere neden olabilir. Romantizm hayatınızı renklendirebilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Daha önce yaşadıklarınızın, yaşamsal seçimlerinizin ve bu olayların size verdiği şeklin muhasebesini yapabileceğiniz günler... Bazı kişileri memnun edebilmek için doğru bulmadığınız şeyler yapmaktan kaçının. İstek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almalı, başkalarını mutlu edebilmek için katlandığınız her tür aşırılığa dur demelisiniz. Faydasız görünen iş veya ilişkilerin sonlandırılması gerekebilir. Hızlı ilerlemek veya çok fazla şey üstlenmek yıkıcı olabilir. İşle ilgili bir problemin büyümesine izin vermemelisiniz. Aşırı tepkiler olayların beklenmedik şekilde gelişmesine neden olabilir. Sezgilerinize güvenmelisiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Elinizdeki işlere odaklanmanız ve mizahi ya da sizi kötü gösterebilecek her tür konuşmadan uzak durabilmeniz durumunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Diğerlerinin size anlattıklarına değil, sezgilerinize güvenmelisiniz. Net olmamanız veya kendi araştırmanızı kendiniz yapmamanız durumunda yanlış bilgiler edinebilir veya yanlış yönlendirilebilirsiniz. Finansal konulara odaklanmalısınız.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Yapabileceğiniz çok şey var, ama hangisinden başlayacağınıza karar vermelisiniz. Algılama yeteneğiniz ve iş odaklılığınız ek kazanç ve gelirlere işaret ediyor. Bildiklerinize ve en iyi yaptığınız şeylere bağlılığınız kontrollü olabilmenize yardım edecektir. Size sunacak çok fazla şeyi olmayan ortaklıklardan ve işbirliklerinden uzak durun. Ruhsal veya gerçek anlamda yolculuklara açık dört haftalık süreç başlıyor. Beklenmedik gelişmeler sizi bazı alanlarda oyun dışında bırakabilir. Yapılması gerekenlere odaklanmalı ve iş yaşamınızda ilerlemeye çalışmalısınız. Özel yaşamınızın sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.


Kova Burcu Haftalık Yorumu

İsyankâr kişileri veya ufak çaplı isyanları net bir tavırla durdurmak durumunda kalabileceğiniz bir hafta sonu. İyimserliğiniz, adanmışlığınız ve motivasyonunuz sizi başarıya taşıyabilir. Bir işbirliği ya da ortaklık istenilen ekstrayı getirebilir. Romantizm ilişkileri kuvvetlendirebilir. Açık konuşmalı ve size daha fazla sorumluluk ya da yük yükleme peşinde olan kişilere izin vermemelisiniz. Diğerleriyle ilişkilerinizi yönetme biçiminizde oluşacak bir değişiklik daha iyi günlerin işareti olabilir.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Tamamlanması gereken işlere duyguları karıştırmamanızda fayda var. Yanlış anlama veya yönlendirilme maddi kayıplara ya da yanlış finansal kararlara neden olabilir. İlerleyebilmek için geçmişte birlikte iş yaptığınız kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.Yaşça sizden küçük veya sizi iyi hissettirebilecek kişilerle bir araya gelebileceğiniz aktivitelere katılmalısınız. Önümüzdeki ay, ilişkileriniz toleransınızı sınayabilir, ama şimdilik ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, özel planlarınızı devreye sokabilmek için gerekli desteği bulabilirsiniz.

Diğer Yazılar;Hiç yorum yok:

Yorum Gönder