Facebook Ailesi

Custom Search

16 Temmuz 2016 Cumartesi

İkizler Burcu Aralik 2016 Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz.. Kredi vergi alacak borç gibi finansal konularda kayıplar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönem parasal konuları önemsemeniz ve iyi değerlendirmeniz gerekmekte. Aynı zamanda cinsel arzularınızın çoğalacağı ve gizli ilişkilere girebileceğiniz bir dönemdesiniz.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; bu dönem alıngan kaprisli duygusal tepkilerinin çok dengesiz olacağı bir döneme giriyorsun. Kişisel meselelerin çok fazla ön planda olacak. Yetersiz hissettiğin her şey bir sonuca bağlanacak. Objektif olmaya özen gösterin.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; miras prim vergi gibi konularda uzun zamandır elde edemediklerini alabilirler. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşiniz den ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliştirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; ruh haliniz duygularınız normalden daha farklı olabilir. Eskiye özlem duyarak bazı sıkıntılar üzüntüler yaşayabiliriz. Finansal konularda bazı korkular oluşabilir.ev arsa gibi miraslar da kalabilir.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor...İş ortaklıkları için uygun bir dönemin başlangıcındasınız. İlişkiler konusunda ciddi ve sorumluluk alacağınız ilişkiyi sağlamlaştıracağınız zorlamaları ve engelleri bitireceğiniz bir dönem olacak. Bu dönemde ciddi ortaklıklar ve anlaşmalar gündeme gelecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder