Facebook Ailesi

Custom Search

10 Temmuz 2016 Pazar

İkizler Burcu Kasim 2016 Aylık Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, moraliniz bozuk ve duygularınız kırılgan olabilir. İnzivaya çekilmeniz bu dönem de sizin için daha iyi olacaktır. Yoksa psikolojik olarak kendinize zarar ve rebilirsiniz. Aynı zamanda bazı yaylar gizli cinselliği yüksek ilişkilere de girebilirler.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı;  ilişkimizde mutlu huzurlu ve birlikte keyif alacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. Yeni ilişkiler içerisinde olup önemli adımlar atabiliriz. Ticari ortaklıklarımızda iyi etkiler içeri sinde olacaktır.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor.. Kaderimize sıkı sıkı sarılacağımız hedefleri miz konusunda gelen fırsatlara küçük adımlar ataca ğımız bir dönem olacak.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda oluşan; öncelikle duygu dünyanızda iniş çıkışlar yaşayarak yeni huylar edinebiliriz. Yeni ortaklıklara veya evliliğe imza atabilir kendimizi güvende hissedeceğimiz bir döneme geçiş yapıyoruz. Kadınlar ile daha olumlu ilişkiler içerisinde olacağız. Annemizle olan ilişkimizde yenilikler yaşamamız mümkün.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor.. Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu sü reçler yaşayacaklar.zihinsel anlamda güçlü olacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder