Facebook Ailesi

Custom Search

15 Temmuz 2016 Cuma

Koç Burcu Aralik 2016 Yorumu

Aries

Koç Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz.. Arkadaşlarımızla birlikte hareketli bir süreç içerisine gireceğiz. Hedeflerimiz konusunda doğru adımlar atarak enerjimizi iyi kullanacağız. Bazı arkadaşlarımızla aramızda sorunlar çatışmalar olabilir, bu olumsuz etkiler geçici olacağından negatif enerjinizi spor yaparak atarsanız size daha yararlı olacaktır..

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; bu dönem şehir dışı iletişiminiz yolculukları çok fazla olacağı gibi üniversiteye hazırlanan teraziler şehirdışı ülke dışında buluna üniversiteleri kazanabilirler.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; parasal konularda güzel ve yararlı ve kazançlı bir dönem içine giriyorlar. Mesleki anlamda dikkat çekici bir süreçte olacaklar. Aynı zamanda iş konusunda çevre değişikliği yaşayabilirler.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor..  Arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni grup lara da dahil olabiliriz.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; Kariyer hayatınızda daha çok sorumluluk alacağınız ve yeni işlere olumlu şekilde adım atacağınız bir dönem. Toplum daki yerinizde kalıcı adımlar atıyorsunuz.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor...  Hayatın anlamını zor yollardan öğrenerek yasal zorluklar yaşayacağımız inançlarımızı yeniden belirleyeceğimiz yolculuk eğitim kitap yayınlama gibi konulara odaklanacağımız yeni eğitim programlarına katılarak kariyerimiz için hazırlanacağımız bir dönem içerisine gireceğiz.bu süreçte ufkumuzu ve kendimizi genişleteceğiz ve yabancılarla iletişimimizde başarılı olacağımız bir süreçte olacağız. İnançlarımız test edilecek. Bu konuda mantıklı olursal başarılı olacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder