Facebook Ailesi

Custom Search

9 Temmuz 2016 Cumartesi

Koç Burcu Kasım 2016 Aylık Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı finansal konuların ön planda olacağı gibi para harcama konusunda kendini kaybedebilirsiniz. Bu dönem alacağın bir araba bir ev seni biraz maddi sıkıntıya sokabilir. Biraz daha beklemen adınıza daha iyi olacaktır. Ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelecek teklif pa rasal kazancına değer katacaktır.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliştirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. Deneyimlerini zenginleştiren teraziler bu dönemde kendilerine çok değer katacaklar.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; İç alemimizi genişleteceğimiz Korkularımı zın üstüne gideceğimiz bir dönem içinde olacağız.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda oluşan; Pozitifi rahat iyimser yeni duygular içerisinde ruhsal yeni adımlar atabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinizle ilgili yenilikler yaşayabilir uzun zamandır A.B.D. gibi çok uzak ülkelere gidebilir burada huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi güvende hissedeceğiniz he yecanlı fikirlerle yeni adımlar atacaksınız.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor.. Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder