Facebook Ailesi

Custom Search

21 Temmuz 2016 Perşembe

Kova Burcu Aralik 2016 Yorumu

Kova Burcu

Kova Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz. Enerjiniz çekiciliğinizin artacağı cesaretle atacağınız adımlarda başarı sağlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yalnız her türlü kaza ve yaralanmaya açık bir süreçtesiniz. Çok gerekmedikçe ameliyatlardan kaçının. Yeni ilşkiler kurabileceğiniz gibi uzun süredir devam eden ilişkinizde problemler oluşabilir.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihtimali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insalara veya çevrelerine yardımcı olabilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı konularda ken dilerini psikolojik baskı altında hissedip daralabiliriler.


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor.. Kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözü küyor. Önemli anlaşmalar yaparak faydalı bir süreç içerisinde olacağız.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihtimali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor...Toplumsal sorumluluk alacağımız teknolojik konularda sorunlar yaşayacağımız geleceğe yönelik gerçekçi amaçlar edineceğimiz mesleğimizle ilgili hem para kazanıp hem de parasal engellerle karşılaşacağımız arkadaş çevremizde daralmalar yaşayacağımız bir dönem içerisine giriyoruz. Hem kariyerimizde hem hayat hedeflerimizde zorlanmıştık. Şimdi bunları yeniden gözden geçirerek farklı hedeflere yönelerek takım çalışmaları ile olumlu adımlar atabiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder