Facebook Ailesi

Custom Search

14 Temmuz 2016 Perşembe

Kova Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Kova Burcu

Kova Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, bulunduğunuz şehrin dışında ev satın alabilirsiniz. Güvenliğinize çok önem vereceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Aynı zamanda uzun zamandır uzakta olan ailenizle ya pacağınız paylaşımlardan mutluluk duyacaksınız.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda; arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir ç dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı;  arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; finansal konularda karışıklıklar yaşana bilir. Riskli yatırımlardan uzak durulması gereken zamanlardır.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. Çok sosyal olacağınız yeni arkadaşlar edinip yeni toplantılarda bulunacağınız aktif ve güzel bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Bu dönem uzun zamandır arzu ve istekle rinize kavuşma ihtimaliniz çok yüksek..

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor..Zihnimizin çok dağınık olacağı konsantre olamadığımız bir süreçten geçicez. Bilinçaltımızda gizli kalmış bazı korku ve düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi hakkımızda dedikodular duyabiliriz. Bu dönem problemlerle yüzleşmeyi seçerseniz kazanan siz olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder