Facebook Ailesi

Custom Search

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Aralik 2016 Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Aralık 2016 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayına Güneş-Neptün kare açısı ile başlıyoruz.. Para konusunda zorlayıcı etkilerle karşılabilirler. Kayıplar yaşayabilirler. Çok ince hesap yapacağınız bir dönem. Hırslı ve agresif yaklaşımınız size zarar verebilir. Gücünüzü doğru kullanırsanız eğer kazançlı çıkarsınız.

13 Aralık İkizler Burcunda oluşan dolunay; iş hayatınızda olumsuz kalıplardan kurtularak daha mantıklı ve doğru şekilde adımlar atacaksınız. Negatif baskınız sona eriyor. Yurtdışı bağlantılı iş alanında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda sinir sisteminize dikkat etmenizi öneririm.

19 Aralık tarihinde Merkür geri gidiyor; kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün göz ler üzerlerinde olacaktır


21 Aralık 2016 tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiyor.. Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yön de kar sağlayacaklar.

29 Aralık Yeniay Oğlak burcunda; hedeflerinize odaklanacağınız hislerinizle hareket edeceğiniz yapıcı ve şanslı girişimlerde bunacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hamilelik ve doğum haberleri alabilirsi niz. Olumlu enerjiniz herkese bulaşacak

29 Aralık 2016'da Uranüs ileri gidiyor..  Tamamen yenilenme sürecine giriyoruz ve eskiye ait tüm sıkıntılarımızdan sıyrılacağımız, ruhsal yönden gelişeceğimiz bir süreç yaşayacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder