Facebook Ailesi

Custom Search

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Kasim 2016 Aylik Yorumu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu'nu Kasım 2016'da Neler Bekliyor?

1 Kasım 2016 tarihinde Güneş Neptün açısı, ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihtimali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.

14 Kasım 2016 tarihinde Dolunay Boğa burcunda;  Zihnimizin çok dağınık olacağı konsantre olamadığımız bir süreçten geçicez. Bilinçaltımızda gizli kalmış bazı korku ve düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi hakkımızda dedikodular duyabiliriz. Bu dönem problemlerle yüzleşmeyi seçerseniz kazanan siz olacaksınız.

18 Kasım'da Merkür Neptün kare açısı; platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insalara veya çevrelerine yardımcı olabilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı konularda kendilerini psikolojik baskı altında hissedip daralabiliriler.


20 Kasım Neptün düz harekete geçiyor; yakın çevremizle ilgili karmaşalar yaşayıp net ifadelerde bulunamayacağımız bir dönem olacak. Sezgilerimizdeki artışa güvenmeliyiz. Ayrıntılara dik kat etmeliyiz.

21 Kasım'da Güneş Yay burcunda ilerliyor.. Ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihtimali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.

29 Kasım Yeniay Yay burcunda gerçekleşiyor. Kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözüküyor. Önemli an laşmalar yaparak faydalı bir süreç içerisinde olacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder